Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy kis...

A kutyám megevett egy kis darab wasabis sajtot, lehet baja?

Figyelt kérdés

Kint volt az asztalon a maradék wasabis sajt (elég kicsi darab volt már csak), egy pillanatra elfordultam, mire visszanéztem már bent volt a szájában... odaugrottam, hogy kivegyem a szájából, de addigra le is nyelte...

Lehet valami baja tőle?


2014. máj. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát, egy ideig japánul fog ugatni, de más baja nem lesz tőle...
2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Remélhetőleg nem. Legyen mindig vize és figyeld a viseldését. Ha valami erősen szokatlan dolgot látsz rajta, vidd el állatorvoshoz.
2014. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lehetne tőle ? o.O Egészségére !
2014. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem például mind a 3 válasz elfogadható, és tetszik. A kutyának semmi baja nem lesz tőle.

És el sem tudom képzelni, micsoda szellemi sivárságban élhet az, akinek a nap fénypontja az, amikor csillogó szemmel és remegő kézzel, dühödten piros kezecskéket nyom mások válaszaira...

Szegénykék...

2014. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, az enyém mi mindent megevett!
2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!