Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel jelezhette hogy meg...

Ezzel jelezhette hogy meg akar már halni?

Figyelt kérdés

Már írtam egy kérdést, sajnos tegnap halt meg a kutyám. Elaltattuk... Tegnap már egyértelműen éreztette velem hogy nem akar tovább szenvedni, de a legmeggyőzőbb az volt számomra hogy nekiállt keservesen ugatni kétszer is, pedig már 2 éve nem ugatott. Azt hittük hogy nincs már hangja, így teljesen ledöbbentem mikor megszólalt. Ezt jelzésnek tekintettem részéről, hogy segítséget kér, mert már el is bújt (valószínű meghalni), oda ahova sosem ment.

Csak ma meg annyit kattog ezen az agyam hogy tényleg így lehetett-e, és nagyon bánom hogy a dokinak ezt nem említettem. Szerintetek?


2014. máj. 28. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Részvétem. Tudom mit érzel mert én a 17 éves tacsi kutyámat altattuk el. Lehet segítséget kért. De ez mostmár mindegy is. Idős volt a kutyád?
2014. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár ezen kattogni, fogadd el, ha öreg és beteg volt, megkönnyítettétek neki. Amúgy valószínűleg igen, meg akart már halni, vagy fájdalmai voltak.
2014. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 letike12 válasza:
Résztvétem...szerintem ez télleg jelzés volt számára szeretett volna meghalni nem akart szendvedni sajna van ilyen.. :/
2014. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AZ enyém is 17 éves volt. Tudom hogy kár kattogni ezen, de egész nap csak őt siratom nem tudok másra gondolni. Öreg volt, de konkrét betegséget nem állapított meg a doki, csont soványra lefogyott, erre azt mondta hogy szinte már leállt az anyagcseréje, amúgy menni is alig tudott, és elfelejtett mindent még minket is :-( A végén már nem is ivott és a húst sem ette meg (amúgy azt mindig :-))
2014. máj. 28. 18:17
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Valószínűleg rákos lehetett. Lehet, hogy az ugatással búcsúzott el tőletek. Az, hogy meg elbújt,több kutya is megtette már mielőtt végleg eltávozott. Az enyém is elbújt a kert egyik sarkába. Részvétem.:(
2014. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki hétfőn veszítette el a kutyáját. Én is egésznap sírtam. Nagyon nehéz volt. De gondolj arra,hogy már nem fáj semmije. Ha gondolod írj nyugodtan mert teljesen együtt érzek veled. Tudom mit élsz meg milyen fajtájú volt?
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek. Kedves utolsó, a tiéd volt szintén 17 éves? Szerintem majd írni fogok még ha nem haragszol, mert igazán egy cipőben járunk, csak az a rossz hogy percenként változik bennem hogy beszélni akarok róla, aztán meg képtelen vagyok rá :-( Fáj a lelkem, a testem...
2014. máj. 28. 19:26
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
54%

A barátnőm kutyája is pénteken halálozott el.11-éves volt Amerikai bulldog. Úgy szerettem mint a sajátomat. Egy űr van azóta is a lelkemben. Zokogtam mikor el kellett altatni. Mikor kinézek az ablakon, szinte látom, hogy ott sétálnak ketten a töltésen. A kutyám azóta is visszanézeget a kapujukra, hogy a Donika jön e már.Holott tudja, hogy meghalt mert ő is ott volt az altatásnál és látta. Még pénteken el lett hamvasztva és haza lett hozva.

Fájni fog sokáig a hiánya és csak lassan halványul.

2014. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!