Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vhol venni "Border...

Lehet vhol venni "Border Collie on Board"-os autó matricát?

Figyelt kérdés
már mindenhol kerestem,de sehol nem találtam border collie-sat:((
2014. máj. 29. 14:29
 1/6 anonim válasza:
Google kereső: border collie on board sticker for sale .én erre a szövegre találtam boltokat ahol árulnak matricákat.
2014. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és fi a francért kell a egy teljesen érdektelen dologgal megosztani/elvonni a vezetők figyelmét a forgalomról?
2014. máj. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt rak az autójára, amit akar, nehogy már egy vad idegen ilyenbe akarjon beleszólni :D

Istenem, nincs jobb dolgod?

2014. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első válaszoló, úgy én is beírtam a google keresőbe, de sajnos csak külföldi oldalak jönnek ki.:(


Az Ebay-al is az a baj, hogy az sajnos külföldi és nem szeretnék külföldről rendelni, mert úgy nagyon drága lenne, meg nem is annyira tudok angolul, úgyhogy meg sem tudnám rendelni.:(


Nem tudtok vmi magyar oldalt, ahonnan lehet rendelni?

2014. máj. 30. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősöd, aki tud angolul és van paypal szolgáltatása? Kérdezz körbe, egy próbát megér!

1200Ft ez a matrica posta ktg-gel együtt!

(Nekem is innen van, csak bullmasztiffos.)

[link]

2014. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!