Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy keverék kutyám, előbb...

Van egy keverék kutyám, előbb kimentem játszani vele, és feltűnt, hogy nagyon gyorsan liheg. Meleg nincsen, sőt már kezd lehűlni a levegő is. Rákerestem googleban, csavarodásról írtak. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyéb tüneteket nem mutat. Rohangál, játszik. Most ez természetes vagy valami probléma lehet mégis? A nap folyamán nem tudom miként viselkedett, mert nem voltam itthon.
2014. máj. 29. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor és mennyit evett?Hasa nincs felfújódva?Gyomorcsavarodásnak nagyon komoly tünetei vannak.
2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki semmi gond nem volt, beszéltem azóta egy állatorvossal is, mondta, hogy lehet izgatottság jele is ez, és hát mikor kimentem akkor már vagy 1 órája a szomszédban játszó gyereket figyelte. Kicsit később kimentem hozzá megint, majd eljöttem vele olyan helyre ahol nem lát senkit és kb addig simogattam amíg el nem aludt és így "normalizálódott".
2014. máj. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!