Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik pomerániai kennelt...

Melyik pomerániai kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a fajta, és érdeklődnék, hogy ki honnan vette a kutyáját, és melyik kennelt ajánlaná.

2014. máj. 29. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Melyiket a sok közül??? Ezek ám a súlyos kérdések! Nehéz dönteni a hatalmas választékból! :D


Én mindenesetre azt ajánlom, hogy beszélj az összes tenyésztővel (nem lesz nehéz), mert még így is lehet, hogy éveket kell várni a kiskutyára, és akkor a melyik helyett fontosabb kérdés lesz az, hogy mikor? (Na, meg hogy mennyiért...)

2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy nem egyszerű hozzájutni, ráadásul kicsi az alomszám. Úgy tudom, öt tenyésztő van, de csak egynek van aktív honlapja, a többinek meg a telefonszámát sem találtam :( Azért érdeklődtem itt, hátha valaki vett valamelyikből kutyát, és tudna segíteni.

Nem baj, ha éveket kell várni, addig spórolok rá. Nagyon megtetszett a fajta.

2014. máj. 29. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha kimész kiállításokra és ott érdeklődsz. Legalább akkor a személyes találkozó is le van tudva :o))
2014. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
az ilyen magas árú kutyáknál nem mindegy ?? ha a pedigré komoly, ha a tenyésztő sokat versenyeztet,akkor az ár mindenhol közel azonos,feltételezve a jó nevű tenyésztőt . a szaporítók pedig úgyis átvernek valami selejtes kiskutyával. gondolom úgy 2 000 euró körüli ár teljesen elfogadott . ( lsd :az európai tenyésztők nemzetközi árai a neten.
2014. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szaporítótól nyilván nem fogok venni. Azért kérdezem, mint írtam, mert kíváncsi vagyok, ki honnan vette a kutyusát, milyen tapasztalatai vannak.
2014. jún. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!