Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép estét! A kutya fülét...

I.B.T. kérdése:

Szép estét! A kutya fülét eszik a legyek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kenőcsre vagy házi praktikára gondoltam amiket kipróbáltatok és bevált!


A válaszokat köszönöm!



2014. máj. 29. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvost tudnám ajánlani. De tényleg. Ne próbálkozz házi pratikákkal, mert többet árt, mint használ.
2014. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2000... ***** válasza:
73%
Fertőtlenítőszer, és kenegetni naponta, lehet csípi majd neki és "vinnyog" ( tapasztalat )!!!
2014. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Kaphatók kifejezetten ilyen sebekre alkalmazható kátrányszerű oldatok is, de hámosító kenőcsök is használhatók, mint a Charmil.


A kutya fülét alapos tisztítás és fertőtlenítés után Charmil géllel kell bekenni, emellett érdemes a kutya martájékát és a gerincvonalában a hátát befújni "Insecticide 2000" spray-vel. Ez utóbbival a kutya környezetét is be kell fújni a legyek távol tartása érdekében.


Az Advantix csepp is sok kutyatartónak bevált.


Sokszor csak a kitartó, rendszeresen ismételt, komplex rovarellenes védekezés vezet eredményre.

2014. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is feltettem ezt a kérdést, az egyik válaszolóm azt írta, hogy kenjek a kutya fülére teafaolaj krémet, kissé lepontozták.

Advantix nem volt itthon, kipróbáltam a tömény teafaolajat.

Bekentem a sebes fülét, meg sem rezdült, ezek szerint nem nagyon csíphette, meg csepegtettem a hátára is. Olyan büdös, mint a fene.

Egy darab légy nincs a környékén!

2014. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Advantix csepp kullancs és bolhaírtó, nem légyölő szer és a kutya nyakára kell kenni.
2014. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 11:46

Az Advantix távol tartja a legyeket és a szúnyogokat is.

2014. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!