Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, szelíd, sportos,...

Nagytestű, szelíd, sportos, kinti-benti kutya kezdő gazdinak magyar vizsla és két kisgyermek mellé?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésben kb midnent lemondtam, szeretnknk egy nagytestű kutyust. A gyerekek 4-7 évesek. Hasonló habitusút, mint a vizsla, szóval, prögős, játékos, mégis nyugodt és szelíd kutya.
2014. máj. 30. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Hűha! :) (a pörgős és a nyugodt azért kicsit ütik egymást)

Cane corso

Howavart

Amstaff

2014. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most olvasom: kezdő gazdi.

Hát, amiket írtam nem valók első kutyának. De ha van vizsla? Vagy őt nem Te nevelted?

Retriever?

2014. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy másik vizsla (akár magyar, akár másmilyen) vagy szetter.

Nekem hirtelen ezek ugrottak be.

2014. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Golden retrier szerintem nagyon jó lenne.
2014. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Retrieverek.
2014. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nem éppen a kérdezőnek való kutya. Ha vesz egy ideggyenge szaporítottat ( mert lássuk be az emberek 95%-a onnan vásárol) akkor abból komoly következmények lehetnek. A vizsla tökéletesen megfelel erre a célra :) Talán még a hovawart is. Esetleg ausztál juhász, vagy border collie de ők nagyon mozgékonyak.
2014. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah és a labrador vagy Golden retriever, de berni pásztor is nagyon jó választás.
2014. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6.!

Igen, én is tudom. Csak első olvasatra kimaradt a "kezdő" szó.

Eggyel lejjebb korrigáltam.

2014. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát közösen lett nevelve a vitsla, de attól, mert őt sikerült, még nem mondanám magam profi kutyakiképzőnek, szóval jobb egy olyan kutya, akit könnyeb kezelni. Egyébként a nagy álmom egy komondor, bár tudom ő nem olyan sportos. De az majd 10-12 év múlva.
2014. máj. 30. 20:26
 10/10 anonim válasza:
Tátrai juhász (lengyel juhász): Nagytestű, kevés mozgásigény, nagyon nyugodt, kedves természetű.
2014. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!