Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék pomerániai...

Honnan tudnék pomerániai törpe spicc kiskutyát venni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül tenyésztőtől, mert egyrészt kevés tenyésztő van az országban, másrészt azok iszonyatosan drágák és annyi pénzt egy kutyára kiadni nem tudok. Meg fél milliót nem is akarok kiadni rá.


Ötletek?



2014. máj. 31. 12:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Sehonnan. Minőségi kiskutyát amire 'garancia' van, hogy nem lesz baja sehonnan. Apróhirdetésről vagy fajta jellegű keveréket, vagy szaporítótól kapsz csak...
2014. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Elsősorban arra gondoltam, hogy kifizetném a kiskutya oltásait meg az egyéb költségeket, amibe a tenyésztőnek került és azon felül mondjuk 10-20.000 ft-ot. Annál többet szerintem nem lehet elkérni egy kutyáért.

Az meg hogy a tenyésztők ilyen drágán adják, hát, az embernek nincs ennyi pénze. De az meg szerintem nem igazságos, hogy csak a gazdagok kiváltsága legyen kiskutyát tartani. Aki nem olyan gazdag, az is ugyanúgy tudná szeretni a kiskutyát, attól is megkapna mindent.

Meg én csak hobbi kutyusnak szeretném, úgyse vinném kiállításokra, letojom, hogy hány versenyt nyertek a kutya szülei, mert én nem azért venném. És egy egyszerű kis hobbi kutyáért meg nem értem, hogy lehet elkérni több százezer forintit...

2014. máj. 31. 12:24
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Rendben, tökéletes akkor keress fel menhelyeket, vagy a spicc fajtamentést. Ennyi. Én se vagyok gazdag, egy menhelyi és fajtamentéses kutyám van, és gyűjtök egy törzskönyves kutyára.
2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%

Fajtamentés? :)

Menhely?

2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Tessék, itt van link is: [link]
2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
86%
2014. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Pont ilyesmire gondoltam!

2014. máj. 31. 12:30
 8/49 anonim ***** válasza:
66%

"És egy egyszerű kis hobbi kutyáért meg nem értem, hogy lehet elkérni több százezer forintit..."

Úgy, hogy EGÉSZSÉGES, valóban POMERÁNIAI (nincs benne semmi keverék), és GARANCIÁT vállalnak az egészségére. Szerintem így a tuti.

2014. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Miért, egy egészséges, garanciális, valódi westie kutyusért, vagy york shire terrierért, vagy jack russelért se kérnek el ennyire sok pénzt a tenyésztők, mégis ugyanúgy papíros, minőségi kiskutyát adnak el. Akkor a pomi tenyésztők miért szabnak meg ennyire pofátlanul magas árakat a kölyköknél?


És még egyszer mondom, engem nem érdekel a törzskönyve, meg hogy ilyen-olyan garanciális és díjnyertes legyen. Kutyát, társat szeretnék, nem pedig egy kiállítási majmot, akit lehet mutogatni. Egyszerűen nem értem, miért nyerészkednek ennyire brutális és leplezetlen módon a pomi kölykökkel a tenyésztők, amikor a fele úgyis csak hobbi kiskutyának megy...

2014. máj. 31. 12:38
 10/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem is értem, h egy BMWért h lehet elkérni több milliót, amikor ugyanúgy 4 kereke van és gurul mint az Opel....
2014. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!