Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy legyen a...

Most akkor hogy legyen a kutya tálja? Nagytestű, és állványost vettem neki, azzal idézhetek elő bélcsavarodást?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen az "állványos" tál?
2014. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem a földön van, nem kell lehajolnia...korábban úgy tudtam, ez a jó...most olvastam, hogy pont ez nem a jó...
2014. máj. 31. 19:20
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, régen nagyanyáink nem foglalkoztal ilyesmivel, mégis elédegélt a kutya. Szterintem egyszerűen vegyél egy tálat neki, azt annyi.
2014. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nálam a kutya a földről eszik...husit, nyersen. Nincs kedvem állandóan tálat takarítani, sztem a farkas se emelvényről evett.
2014. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a bélcsavarodás nem ettől lesz!
2014. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Ettől nem lesz se bél-, se gyomorcsavarodása.

Viszont: nagyon jól tetted, hogy állványosat vettél neki, ugyanis az arra való, hogy a kutyának ne legyen nyerges háta, gericproblémája a hajolgatástól.

De az sem jó, ha túl magas, és a kutya úgy eszik, hogy nyújtja a nyakát, mint a zsiráf. Egy kicsit le kell, hogy hajtsa a fejét.

2014. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

ma 21:12

Megette a fene az olyan kutyát, amelyik maximum napi 2-szeri pár perces lehajolt pózban evéstől gerinces, meg nyerges hátas lesz.

2014. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül vettem ilyet...sok helyen olvastam, hogy ez a jó nekik...érdekelt mások véleménye
2014. máj. 31. 22:16
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Az én kutyáimnak senki se szólt, hogy a hajolgatás ártalmas, úgyhogy a séták során állandóan lent van a fejük és szaglásznak. Szerencsére a hátuk ennek ellenére tökéletes. Ja, és a tálkájuk is a földön van.
2014. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem már mivel indokolták, de az tuti, hogy nem a gerincéhez volt köze

Meglep, hogy senki nem jön azzal, hogy tényleg ez a jó...valamiért csak kitalálták/árulják az ilyen állványos edényeket...

2014. máj. 31. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!