Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem "sántítanak" ezek a...

Nem "sántítanak" ezek a hirdetések?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon nem tetszik. Valaki szórakozik, vagy mi ez a nyelvhasználat, fura e-mail cím és telefonszám? Rengeteg ilyen hirdetés van fent, linkelek párat:

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. jún. 1. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus átverés, de aki ilyennek bedől az meg is érdemli. Elutalja az ember a pénzt, aztán a kiskutya majd érkezik, majd érkezik, aztán mégsem érkezik soha.
2014. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan olyan szoveg, amit Google Translate-tel forditottak magyarra. A tippem az, hogy kinaiak, akik valami gyanus uzletbe akarjak belerangatni a gyanutlan vevoket.
2014. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az "ingyen elvihető" azt jelenti, hogy csak az útlevelet kell kifizetni mert külföldről jön. Ez benne az átverés.
2014. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ingyen kínálják. Akkor ennek most mi értelme is van?!
2014. jún. 1. 09:51
 5/9 A kérdező kommentje:
ja, értem. Köszönöm!
2014. jún. 1. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutya van ingyen, de persze kunyeralni fognak egy kalap penzt a szallitasra, oltasra, papirokra stb (aztan eltunnek vele)
2014. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már sok ilyennel, arab vagy kínai kereskedőkre gondoltam. Átverés az egész.
2014. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tutira átverés. Persze valószínűleg azt fogják mondani a telefonban, hogy nem beszélik jól a nyelvet, azért ilyen a szöveg, de nem szabad bedőlni nekik! Az utolsó hirdetésben a kiskutya ráadásul nem is beagle. Egy kölyök beagle nem így néz ki.
2014. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

osztódnak ááááá


[link]

2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!