Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S nem tudom mi lehet a...

S. O. S nem tudom mi lehet a kutyâmnak a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap este , még rohangàlt , jàtszadozott . Hajnalban arra lettem , figyelmes h valami nyűszög , és akkor làttam hogy fekszik és nem nagyon tud mozogni , és mintha be feszűltek volna az izmai, meg mintha szédűlne is vagy kàba lenne.1*hânyt is .és szàraz az orra de nem mindíg,fel se kelt semmi .Szerintem nem is tudot :-/ .

Màra kicsit jobban van , fel kel néha .evet nagyon kicsit, inni itatom èn . Székletét , vizeletét nem lâttam mert nem volt kint.Az a baj hogy lehet , csak holnap utân tudnãm dokihoz vinni, és félek addigra késő lesz .


2014. jún. 1. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá alkalmad vidd el állatorvoshoz még ma. Én nem értek az ilyenhez de lehet,hogy halálos is lehet.
2014. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOST! Van ügyelet ilyenkor is! Így senki nem fogja tudni megmondani pontosan, mi a baja. Ha pl babéziás lett, az órák alatt elviszi!
2014. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ma miért nem lehet dokihoz vinni?
2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felhívod a helyi állatorvost, hogy vészhelyzet van, kimegy hozzátok. Nálunk sincs ügyelet, úgyhogy mi is így csináltuk vasárnap. Igaz, elég ideges volt a doki, hogy zavarjuk, de azért kijött.
2014. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap vagy holnap utàn lesz fizu .. csak akkor tudom , le vinni
2014. jún. 1. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
addigra nem lesz kutyád...kérj fizetési haladékot a dokitól vagy kérj kölcsön!
2014. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Holnapnâl elöbb , sehogy se tudom , vinni dokihoz
2014. jún. 1. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki, még orvos sem tudja leírás alapján megmondani, mi lehet a kutyád baja. Csak rendelőben, vizsgálattal lehet diagnózist felállítani. Sajnos, ez az igazság. És hiába tudják itt sokan, hogy van, akinek nehéz akár orvost szerezni, akár szállítást megoldani, de ettől a kutyád nagy bajban van. Hogy milyenben, azt meg nem tudja eltalálni senki sem.
2014. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet holnapra már kutyád se lesz. Az ügyeletes doki házhoz is kimegy!
2014. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet még kullancs is. Attól voltak a szomszéd spánielnek ilyen tünetei. 48 óra alatt el is vitte.
2014. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!