Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsznak milyen tápot vegyek?

Springy kérdése:

Mopsznak milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig Brit Small Breed Adult-ot adtam a 3 éves kan mopszomnak, aki 1 hónapja lett ivartalanítva. Most gondolkozok valami jobb tápon (bár sokan azt mondják ez a Brit táp is elég jó) de nem tudok dönteni. Ezeket ajánlották:


- Josera Miniwell

- Fit Active Everyday Small-marhahússal, hallal és almával kistestű kutyáknak (igaz ez nem szuperprémium, de ahonnan veszem nagyon ajánlotta hogy milyen jó)

- Acana táp, csak fogalmam sincs melyik féle/fajta lenne neki jó.


Ahogy észrevettem, a bárányhús nem jött be neki, mert egyszer kapott Eukanoba bárány és rizses tápot, de nem ette. Ilyen halas dolgot nem tudom mennyire enné meg, de a csirke az megy neki.

Válaszotokat és a segítséget előre is köszönöm :)



2014. jún. 1. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Van külön mopsz táp, bár nem mindenhol lehet kapni. Én azt szoktam venni neki. Csak ha beméssz a boltba, akkor mindjárt így mond, hogy mopsz tápot kérsz.
2014. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!