Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Fantasy...

Mi a véleményetek a Fantasy Fields kennelről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A honlapon található információk alapján jónak tűnik. Ha a személyes találkozás során is szimpatikusak,akkor szerintem bátran hozz innen kiskutyát.
2014. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig ha kennelt nézel, akkor azt is nézd meg, hogy melyik párosításból milyen kölykök jönnek le, és ebből lehet látni, hogy mennyire értenek hozzá a tenyésztők, vagy mennyire nem :)Nekem szimpatikus, bár ha kiállításra szeretnél venni egy goldit, akkor inkább a Tikotta kennelt ajánlom, ott nagyon szép kölykök vannak :)
2014. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 1. 19:53
 4/6 A kérdező kommentje:

De még mások is írjanak,akiknek esetleg már van tapasztalatuk is!

Köszi :)

2014. jún. 2. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is épp golden kiskutya után nézelődtem az elmúlt hetekben. Nekem nagyon elnyerte ez a kennel a tetszésemet, ezért személyesen is elmentünk megnézni. Hosszasan elbeszélgettünk és nagyon szimpatikus volt a tulajdonos. Egy idősebb szuka kutyájuk van, akivel rendszeresen dolgozik (vadászat, munkaversenyek, sőt aktív mentőkutya) azért terveznek most almot, mert utánpótlást szeretne. Nagyon lelkiismeretesen csinálja, minden szűrési és vizsgapapír rendben volt, pár kiállítási eredménye is van a kutyának, de inkább munka. Leendő apuka erdőskerti kennelből van. A kölyköket is inkább munkacélra ajánlja, nem kiállításra. (ezt ki is hangsúlyozta) Amúgy a szuka kutyától elájultam :) intelligens, barátságos, nyugodt,okos, szép, arany színű... igazi golden! Én egy ilyen lelkiismeretes gazditól szívesebben vásárolok kutyát, mint egy olyantól aki egyszerre 2-3 almot, 20 kiskutyát nevel egyszerre. (Tudom, hogy valakinek az tenyésztő).


Amúgy a Golden retriever honlapján ellenőrizni tudod, melyik kutyának vannak rendben a papírjai. Ide csak azok a kutyák kerülnek fel, amelyek megkapták a tenyésztési engedélyt, vagyis minden betegségre szűrve vannak és rendelkeznek a vizsgákkal. [link]

Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm!! :))
2014. júl. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!