Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki olvashat mikrochipet a...

Ki olvashat mikrochipet a kutyában?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, nagyon fontos lenne! Ma tudatosult bennem, hogy az emberek nem tudják azt, hogy ki tud chipet olvasni. Én megpróbáltam a google-n keresni ilyen cikket, de sajnos nem mindent írnak le benne. Én tudom, de sokan nincsenek vele tisztában, és valami bizonyítékkal együtt szeretném osztani. (Link, weboldal pl.)

Előre is köszönöm a segítséget!!!!



#kutya #regisztráció #chip #megjelölés #mikrochip #mikrochip olvasó #mikrochip olvasása
2014. jún. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nem találtál, mert írtak róla több oldalon is. Az állatorvos tud chipet olvasni, illetve néhány menhelyen is vannak már chipleolvasók.

Itt is van róla olvasmány:

[link]

2014. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Bárki, akinek van leolvasója. Viszont az azonosításhoz orvos kell. Ő jut be az adatbázisba.
2014. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Bárki le tudja olvasni, akinek van elolvasója, és számitógépen azonnal meg is lehet nézni, hogy a kutya regisztrált-e. Ezt magánszemély is láthatja. (chipszám, fajta, nem) pontos adatokat viszont csak az állatorvos tud lehivni.
2014. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Bárki,akinek leolvasója van .A leolvasott számot beírva a rendszerbe láthatja,hogy regisztrálva van e.Személyes adatokhoz mint mondjuk a lakcīm viszont csak a doki tud hozzáférni.
2014. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Aki vesz 60 ezerért egy leolvasót, az le tudja olvasni. Semmilyen előírás nincs rá, hogy ki használhatja.
2014. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!