Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez pofátlanság?

Szerintetek ez pofátlanság?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd a későbbiekben kiskutyát, de több fajta is tetszik. Mindegyiknek van olyan tulajdonsága ami nagyon tetszik és még nem tudtam eldönteni melyikről mondjak le.

Mindegyik fajtán belül tartom a kapcsolatot azokkal a tenyésztőkkel akiktől szívesen vennék kutyát, de ők nem tudnak egymásról. Mondanom kellene nekik, hogy vannak azért többen vagy fölösleges? Egyáltalán sértésnek vennék ha tudnák, hogy nem csak az ő általuk tenyésztett fajta érdekel? Volt már valakivel ilyen? Nincs bennem rossz szándék, arra várok, hogy mikor sikerül már valamelyiküknek a maga oldalára állítania :)

Azért ezt így mégsem mondhatom nekik. Lehet, hogy akkor azt gondolnák, hogyha nem köteleztem el magam az adott fajtának akkor minek nekem olyan kutya.

Nem csapom be őket, nem mondtam egyiküknek sem, hogy akkor a következő alomra pályáznék, csak beszélgetünk, persze tudják, hogy vásárlási szándékkal, de nem esik szó konkrétumokról.

Mindegyik tenyésztőnek olyan a hozzáállása és olyan kutyái vannak, hogy úgy érzem nagy kár lenne kihagyni ezeket a lehetőségeket. Még azt sem mondhatom, hogy valamelyik felé jobban húz a szívem, mert nem, egyformán.

Igazából ha tehetném mindenhonnan lenne kutyám, de hát ez a valóság és csak egy befutó lesz.


2014. jún. 2. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pofátlanság. A számodra legjobb kutyusra vágysz, természetesen, hogy több helyen érdeklődsz.
2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Vééééééééégre egy értelmes kérdező, felelős hozzáállással!!!

Dehogy pofátlanság! Így kellene mindenkinek! :)

2014. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát megkönnyebbültem :)

Megmondom őszintén azt gondoltam, hogy lehordtok majd mindennek...

Akik esetleg félreértették, az, hogy a maga oldalára állít azt ne szó szerint értsétek. Egyikük sem mondja, hogy vegyél tőlem kutyát, nálam vannak a legjobbak...egyszerűen csak imádják a fajtájukat, mernek az árral szemben menni a fajta érdekében és már ezzel megszűrik a leendő vásárlókat, mert csak az fog venni tőlük aki ugyanúgy gondolkodik mint ők. Ezzel tulajdonképpen ki is szórják magukat az élvonalból, szóval nagyon nem a pénzre mennek. Várom azt a mondatot, azt a pillanatot ami majd egy kicsit jobban megdobogtatja a szivem, ami majd segít egy kicsit elbillenteni a mérleg nyelvét, mert jelenleg az van, hogy ha egyiket választom sajnálom a másik elszalasztását, ha a másikat akkor sajnálom az egyiket :) Aztán persze még az is lehet, hogyha bejelentem a konkrét vásárlási szándékom majd azt mondják, hogy jót beszélgettünk de nem adok neked kutyát :P

2014. jún. 3. 07:55
 14/18 anonim ***** válasza:
Amikor mi álltunk kutyavásárlás előtt, mi is több tenyésztővel beszéltünk, mire eljutottunk az általunk megfelelő kiskutyához, aki már 14 éve hű társunk. Hidd el, megéri várni, és több helyen érdeklődni.
2014. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
Milyen fajták vannak még a pikszisedben? :D
2014. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem mondom meg, még titok :)

Az egyik külföldi kennel egyik kutyájáról rakok képet, aki kitalálja a fajtát az kap egy piros pontot :D

[link]

2014. jún. 4. 08:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Nápolyi masztiff?
2014. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen :)
2014. jún. 5. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!