Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok?

Milyen kutyust ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ez lesz az elsö szoba kutyám és nem tudom milyen fajtát vegyek nyáron.

Gondolkoztam hogy pl. Yorkshire terriert de nem vagyok bent biztos.

Nektek milyen kutyusotok van és mi a tapasztalatotok vele. :-)



2014. jún. 2. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyumnak Bolognese kutyája van, nagyon aranyos szép, igazi szobakutya, mindig felvidítja a családot. Ápolni, fürdetni, kozmetikázni kell.
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem yorkshire terrierem van, és tökéletesen megfelel szobakutyának. Szerintem tökéletes választás lenne, de a csivava és a kisebb pincsik is szobakutyának valók.
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Yorkit akkor, ha elég magabiztos vagy a neveléséhez. Nagyon sok neveletlen yorki van ma. Mert mindenki csak annyit lát, hogy: jajj de kis cuki, úgy se bánt senkit!

*forrás wikipédia: A yorkshire terrier vakmerő házörző és néha a fogait is képes használni idegenekkel szemben! Ez egy valódi terrier és hiába kicsi kutya, de erős.

A terrier vérre akartam ezzel utalni, nagyon benne van! :)

2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te ezt szeretnéd, oké. De te mit tudsz nyújtani a kutyának? Azt tudod, hogy ha nem szobatiszta, 2 óránként kell sétálni vinni? 10-15 évre választasz magad mellé társat, nem pár hónapra. A kistestű kutyákat 3-4x kell vinni sétálni, legalább fél-1 órára.

A yorkie egy agyonszaporított fajta, szóval ha ezt választod, akkor jól gondold meg, melyik kennelből veszed. Vagy ott a fajtamentés, onnan is hozhatsz el kutyust.

2014. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyit tudsz neki nyújtani?

Nap hány óra foglalkozást?

Mennyi sétát?

2014. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tacsik nagyon jópofák, és remek szobakutyák.
2014. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Letudnám vinni 2óránként.Voltmár kutyusom egy német juhász.Nyáron rengeteget tudnék vele foglalkozni.késöbb ha szobatiszta lesz elég 5x levinni sétálni?
2014. jún. 2. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:

5x 10 percre nem

5-szöri séta mit takar?

2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy egy nap lemegyek vele 5x egy 20-30 percre
2014. jún. 2. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, az már jó. De biztos yorkit szeretnél? Jól átgondoltad? (agyonszaporított fajta és könnyen a fejedre nőhet). Én kis termettel a keverékeket szeretem. Főleg valamilyen tacsi keveréket. :)
2014. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!