Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos staffordshire...

6 hónapos staffordshire terriernek mi a legjobb ár érték arányú száraztáp?

Figyelt kérdés
Britet olvasom sok helyen.De ott pontosan melyiket vegyem?A stafford közepes vagy nagy testűnek számít?6 hónaposan junior vagy kölyök?
2014. jún. 2. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a josera kids, vagy festivál is jó lenne neki.
2014. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én Josera Kids-et adok az amstaffomnak. Nagytestűnek számít.

Ezt addig adhatod, amíg fejlődik, mondju 1,5 éves koráig. Van benne ízületvédő is.

(És visszazárható a csomagolás, ez sem hátrány:))

2014. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen!brit prémium,willowy gold puppy,és josera van versenyben.joserából nem tudom h sensi junior,vagy kids.

A willowy még szimpatikus,bár nem nagyon hallottam róla.Az összetétele szárított csirkehússal kezdődik.A többinél csak simán azt írja hogy csirkehús.Ez számít valamit?És azt is mondják h a gabonával vigyázni kell..u.h nem tudom mi lenne a legjobb döntés.

2014. jún. 2. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Joserából jobb a kids, meg az egész emotion termékcsalád. Szóval ha a joserát választod, akkor mindenképp a kids-et ajánlom.


1-es voltam.

2014. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Brit Premium Lamb & Rice-t szoktam venni neki, bár az enyém nem csak tápot eszik.
2014. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a britet, megmondom őszintén nekem nem jött be. A kutya vékony volt nagyon, pedig az előírt mennyiség másfélszeresét kapta, ennél többet már nem akartam. Tápok közül amitől jól nézett ki a sokat ócsárolt RC volt (most a kicsi is azt kap, nála sincs gond) De november óta nyersezünk, és össze sem lehet hasonlítani mennyivel jobban néz ki tőle.
2014. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

még gondoltam h veszek csirkefarhátat is.mondjuk napi egyet kaphatna.az sok?

tojás sárgája is sok szokott maradni.mondjáj h jót tesz a szőrének?az is mehetne minden nap?és ha igen hány db?

2014. jún. 3. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm staffjánál sem vált be a Brit, nekünk bejött, kutyája válogatja, ki kell tapasztalni :)


A farhát az jó, én is szoktam neki adni.

2014. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi egy tojás jót tesz a szőrének de csak feltörve, mert táp mellett túl sok lenne már a kalcium ha a tojáshéjat is odaadod. A farhát is jó ötlet, de ne a táppal együtt add neki oda, mert más az emésztési ideje a nyersnek és a tápnak, és hasmenés lehet a vége. Ja és ha farhátat adsz, akkor értelemszerűen kevesebb tápot adj mellé.
2014. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok,köszi.a farhátat megsütném sütőben.vagy inkább nyersen?
2014. jún. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!