Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Õnző vagyok e miatt?

Õnző vagyok e miatt?

Figyelt kérdés
Anyukám mindennap látott egy kis kutyát az erdőnél ahogy ment dolgozni. Etettük és itattuk. Közben beszéltem a közeli menhellyel. Úgy volt hogy lesz ideiglenes befogadó de nem lett időközben a menhely tudta fogadni. Be vittem a kiskutyát de a szívem nagyon fájt pedig tudtam hogy ott minden nap kap enni inni és nem fog fázni, lesz puha fekhelye de a tudat hogy nem láthatom az nagyon fáj. Sajnos nem tudtuk mi magunkhoz venni mert sérült is de anya szerint ha megműtik lehet örökbe fogadjuk. Normális az érzésem vagy önzősèg?
2014. jún. 2. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne láthatnád? Menj be hozzá a menhelyre, simogasd, sétáltasd... tedd meg.
2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez közeli de mégsem az sajnos de mondjuk nem egyszer vittem ide adományt s sétáltatni. Fogok is továbbra is.
2014. jún. 2. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rosszul gondolod. Ez egyáltalán nem baj, sőt! Bárcsak több ilyen ember létezne! :)

Önzőségnek mi számít önzőségnek...magadnak akarod a kutyust az is egyfajta önzőség, de az emberek rosszul értelmezik ezt a fogalmat. Az ember magának akar mindent szinte, még a szerelem is ilyen, de ez mért lenne bűn?

Sajnálom, hogy nem láthatod, de ha tehetitek fogadjátok örökbe (remélem tudod, hogy ezzel egy életet veszel magadhoz és mindig is gondozni fogod/fogjátok).

2014. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem önzőség!

Sőt a menhelyen,lehet hogy kap enni,inni de akkor is szegény kutyák gazdátlanok,ami talán sokkal rosszabb nekik ...De legalább van esély hogy valaki örökbefogadja...

ha tudod intézd el a műtétet és hozd el,mármint zsebpénzből vagy akármiből ha tudod egészítsd ki.A Kutyák megérdemlik hogy szerető családba hazavigyék őket!

2014. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnap megy állat orvos aki megnézi. Kiderül mi a baja, majd megműtik. Nekem nincs annyi pénzem de fogok bele pótolni na és bízom benne hogy nem kerül sokba sem.


Egyébként ahol élt tanya ott a vadász meg egy másik férfi is pályázott arra hogy le lőjje. De legalább onnan meg menekült....

2014. jún. 2. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivehetnéd ideiglenesbe. Ha jól tudom, mindenhol legalább az orvosi költségeit állják a kutyának. Így tudnád, hogy mi van vele :)
2014. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha most nincs egy műtétnyi pénz,mi lesz akkor,ha beteg lesz?Számoljatok utána a tartási költségeknek,mielőtt befogadnátok.
2014. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!