Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull vedlik?

Pit bull vedlik?

Figyelt kérdés
Kiváncsian várom a válaszokat ilyen kutyát szeretnék csak van 2 gyerkőcöm és félek a kutyaszőrtől mert most indul el a fiam
2014. jún. 3. 14:18
 1/4 Body-Builder ***** válasza:
50%
Nekem van 2 is nem nagyon vedlenek egy pár szördarab néha elöbukkan de kb ennyi!!
2014. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Valamilyen szinten minden kutyának hullik a szőre, de a lakás megfelelő tisztán tartása és a kutya szőrének ápolása mellett nem lesz kutyaszőrös semmi. Nekem staffim van, 2 naponta takarítok, így ritkán találkozom csak kutyaszőrrel.
2014. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Volt nekem shar peiem de iszonyatosan hullott neki! és mennyire ajánljátok gyrekek mellé?
2014. jún. 3. 20:21
 4/4 Body-Builder ***** válasza:
a pittről tudni kell h at embert imádják! ha tudsz vele foglalkozni szocializálni játszani vele a világ legjobb kutyája lessz belőle! nekem 2 van mind a kettő játékos pörgös de soha az életbe a családra nem mordultak rá a gyereknek is tűri hogy huzza nyuzza nem érdekli :D a pitbull nem rossz kutya ha vmiért agresziv és rosz egy pit arrol a gazdija tehet aki űti veri verekedteti és buzerálja!Szóval adtól ne félj h a gyereket bántani fogja! egyebkent sem támadnak a pitek emberre nekem 2 évembe került mire megtanitotam nekik h az idegent nem nyalogatjuk és nem kisérjük be a házba :D :D ha jo hejről veszel egyet sosem fogod megbánni jo neveles mellet :)
2014. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!