Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék párosodásra...

Hol találhatnék párosodásra alkalmas (kutya) asszonyt a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyusom, Mixi.

7 éves kan, nagyon aranyos, kis bolyhos, de nyárra meg szoktuk nyírni. Furcsa emberi tulajdonságai vannak. Szereti a tengerimalacomat, nagyon barátságos. Intelligens állat, semmilyen parancsot nem hajlandó teljesíteni, kivéve ha kaja van a dologban.

Na a lényeg az, hogy szegénykém még életében nem volt együtt senkivel "úgy" és sajnálom őt, hogy ez nem része az életének és a kedvenc, illetve most már csak régi kedvenc plüssmackómmal éli a nemi életét. Ha van valaki aki segíthetne az ügyön, a kiskutyák (ha neadjisten lennének) elhelyezésébe abszolút megpróbálunk segédkezni, de hátha felizgatja a fantáziáját egy ivartalanított kislány is.

Előre köszönöm!



2014. jún. 3. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
A kutyád díjnyertes, bizonyítottan fajtatiszta, betegségekre szűrt egyed? Mert ha nem, akkor NE pároztasd. Csak gondod lesz belőle. Inkább ivartalaníttasd. Nemm azért éli a plüssmackóddal a nemi életet ahogy te fogalmaztál, mert hiányzik neki az életéből, hanem mert ezzel fejezi ki a dominanciát, amit TILTANI KELL. Ezzel azt jelzi, hogy ő a falkavezér. Nincs nevelve. Ivartalanítással és neveléssel megoldható ez a dolog. A pároztatással csak egy dolgot eredményezel: egy halom kölyköt, akik az utcára fognak kerülni. A menhelyek TELE VANNAK! Gazdit meg nem valószínű, h találsz nekik.
2014. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Parancsot nem teljesít és búbolja a plüsst... abszolút nem tisztel, nem vagy falkavezér a szemében. A kutyádat meg kéne nevelni és ivartalanítani és nem szaporítani kéne. Nem kell több menhelyre kerülő keverék.

Mellesleg a kutyák nem élvezetből, hanem ösztönből párosodnak.

2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az előttem írónak tejesen igaza van. Mint ahogy Te is írtad, kedves kérdező, a kutyád egy neveletlen 7 éves bunkó, aki a szemed láttára dominál le. Nem szabad hagyni.

A kutyáknak semmilyen ingerenciája nincs a gyermekvállalásra, egyedül a fajfenntartási ösztön hajtja, amíg vannak golyói. A kigolyózás semmilyen testi vagy lelki deformitáshoz nem vezet, egyedüli következménye, hogy nem segítesz a világra 5-7 potenciális kóborkutyát...

Az ivartalanítás előnyei mellett érvelve elmondhatom neked, hogy rengeteg ivarszervi megbetegedést kerülhetsz meg vele, meghosszabbítod a kutyád életét. Valamint kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb és kezelhetőbb is lesz.

Egy ivartalan szuka pedig nem engedné magára, abból csak balhé lenne.

2014. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sírni tudnék... :(
2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Annyira, de annyira remélem, hogy az ilyenek csak trollok...
2014. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Mond,hogy csak unatkozó hülyegyerek vagy...Ilyen nem létezhet...
2014. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
pedig sajnos léteznek ilyen idióták... "hadd élvezze az életet", "tapasztalja meg egyszer milyen apukának lenni", "legalább tudja meg milyen", "neki is kijár egy kis élvezet" és a többi retardált megnyilvánulás. Nem találkoztatok még ilyennel?
2014. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Élőben még nem hálisten. Addig nem vagyok hajlandó elhinni, hogy léteznek :D
2014. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Én találkoztam már élőben is ehhez hasonló felfogással, sajnos.

De szerintem most valaki csak unatkozik és provokálja a népet.:D

2014. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

akumi: nekem sajna van ilyen ismerősöm. családi házban lakik, 2 máltai selyemmel, a kutyák max tízpercet lehetnek kint: nehogy megrágjanak ( meg hát behívni se lehet őket, csak kergetőzés után tudja nagy nehezen visszavinni a lakásba, de akkor is csak úgy, hogy elkezd kiabálni: sonka-sonka! :) ) valamit, vagy kullancs menjen beléjük. 23 óra 50 percet ülnek a teraszajtó előtt, és bámulnak kifelé. séta szinte sosincs, ha véletlenül ( kb 2 hetente egyszer ) mégis van, akkor az max 20-30 perc és csak pórázon. a fiú kutya nem ivartalanított, egyszer pároztatták: eredmény 2kg súlyú kifejlett "életerős" utód. mosolyogva, büszkén nézik ahogy "dugja" a plüss állatkát.

egyszer-kétszer mondtam neki, hogy meg kéne őket nevelni, de le lettem hülyézve! :)

2014. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!