Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben tudtok valahol...

Debrecenben tudtok valahol olyan helyről, ahol legálisan el lehet engedni a kutyát és hagyni szocializálódni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de elvileg a Tócóvölgyben nem büntetnek, ha elengeded.
2014. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak kutyafutiban.
2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben csak magánterületen nem kell póráz, tegnap beszórólapoztak valami kutyafuttatószerűségről, kapott valaki hasonlót?
2014. jún. 4. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak az engedélyezett területeken engeded el, szegény kutya nem fog túl sokat mozogni...
2014. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most megszaporodtak a közterületesek, meg is büntettek pont tegnap, mert egy olyan helyen labdáztam a kutyával, ahol nem lehetne elvileg (ennek ellenére mindenki elengedi ott a kutyáját).

Szóval érdekelne, hogy ki mennyire hallott erről az új kutyafuttatószerűségről és hogy milyen...

2014. jún. 5. 07:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, de szerintem pici és zsúfolt. Ja és ha jól tudom fizetős is :-(
2014. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, fizetős. 500Ft/ óra

Hozzám közel van itt a Csapókertben, azon gondolkozok majd elnézek oda. Végülis heti 1x nem egy vészes kiadás, a mindennapos sétákat meg megoldom mint eddig, a biciklis futkározás már bejött:)

2014. jún. 5. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan. Bicajjal nem vezethetsz kutyát és nem jó az ízületeinek a műúton futkosás.
2014. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt a könyéken kerózok vele, földút van mindenhol, meg erdő (ahol ugye nem lehet szintén elengedni mert kilövi a jószándékú vadászbácsi), ami meg van hely futkározni mezőn (a sok birkakaki közt) édeskevés meg amit kutyázunk szintén
2014. jún. 6. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Erdő? Most irígy vagyok :-D
2014. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!