Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok sírás és hasmenés?

Sok sírás és hasmenés?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el a kiskutyámat, 9 hetesen. Folyton ki akar menni, sokat sír. Az éjszakát szinte végig sírta. Orvoshoz csak szerdán megyünk. Már 2x folyékony volt a széklete. Mit rontottam el?
2014. jún. 4. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Mivel eteted? Honnan hoztad? stb..


Kevés infót mondtál...

2014. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fajtiszta njuhász. Ismerstől hoztam, aki NEM szaporító. Oltva féregtelenitve nem volt még.
2014. jún. 4. 18:18
 3/19 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz csak szerdán megyünk."

Ezt úgy érted, hogy 1 hét múlva???

Ugyanazt a tápot kéne kapnia, mint amit a tenyésztő adott neki, és szép lassan átszoktatni arra a tápra, amivel te akarod etetni.

Sír, mert új a környezet, hiányzik a régi.

Nem kéne várni egy hétig, minél előbb nézi meg doki, annál jobb! (Sima ellenőrzés, bemutatkozás a dokinál, esetleg jöhet a következő oltás.)

Én szombaton hoztam el a blökim, hétfőn már mentünk dokihoz.

2014. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eddig csak a konzervet ette meg, mwg néhány szem zöldséges krumplit. Pici virslit, felvágottat.
2014. jún. 4. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt oltva, féregtelenítve? Gratula a nem szaporító ismerősödnek. Holnap doki, addig meg ne nagyon találkozzon más kutyákkal.
2014. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem krumplit, virslit, felvágottat kell neki adni.

Én a konzervet sem tartom jó ötletnek, de ez én vagyok.

A virsli max jutifalatnak való.

Szoktasd hozzá a normális kutyakajához, ha éhes lesz, úgyis megeszi. Nem krumplival kell neki "jóllakni".

2014. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hát a így össze vissza adsz neki mindent enni,ne csodálkozz ha hasmenése van. Azt a száraztápot ad amit eddig is evett(kellett volna enni). Már egy oltásnak is meg kéne lennie 9 hetesen + chip se ártana bele.

Sírni még fog egy darabig,mert meg van ijedve, új környezet, tesók és anya sehol. Majd szépen megszokja pár nap alatt és kevesebbet fog sírni

2014. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig maradékot evett.
2014. jún. 4. 18:59
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy maradékot evett? Minőségi kutyatáp kell neki amikor pici, majd ha nagyobb lesz akkor kaphat maradékot.

Aki nem tenyésztő, az szaporító ;-)

2014. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Oltva, féregtelenítve nem volt, és csak szerdán viszed orvoshoz. Valószínűleg addig el fog pusztulni. Gratulálok az ismerősödnek, aki nem ért a kutyákhoz, ennek ellenére szaporította a sajátját. Ha már felelőtlenségből vemhes lett a kutyája, utána kellett volna járnia annak, mivel jár az alom felnevelése.
2014. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!