Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan rosszul érzem magam...

Olyan rosszul érzem magam szegény kutya miatt? Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval épp sétáltattam az enyémet (kis terrier) a parkban, előttünk egy bácsi a kedves, lomha, nagytestű kutyájával, aki a füvet szagolgatta, s csak akkor vett minket észre, amikor már pont mögé értünk. Akkor kíváncsian hátrafordult, odaszagolt az enyémhez, aki általában csendes, még visszaugatni sem szokott, most viszont pont rátört az ötperc, nekiállt vonyítozni, amivel megriasztotta a nagykutyát, erre az is rákezdett. Én megcsippentettem az enyém nyakát, egy PSSSZT! felkiálltással, erre csend is lett, tudta hogy hol a helye, jött mellettem csendben, normalisan. Ettől azonnal lehiggadt a másik is, és a teljes csendben a hátam mögött felhangzott a szörnyű puffogás... az az elmebeteg vénember gondolom a pórázzal verte szegénynek az oldalát, miközben körmondatokkal(!) adta a kutya tudtára, hogy ezt nem kellett volna.


Annyira fájt, szerettem volna hátrafordulni, hogy ezt nem így kell, egyébként is az enyém kezdte, meg egyáltalán.. egy kicseszett NEM, vagy HAGYD épp elég lenne, nem kell, nem szabad ütni azt a szegény békés öreg kutyát... annyira fájt, de attól féltem, hogy csak még jobban felbőszítem a vén hülyét és otthon azt is leverné a kutyáján :( Mit kellett volna reagálnom? Nem hagy nyugodni ez az egész, tiszta lelkibeteg lettem. Ha az én hülye kutyám nem nyekken meg, akkor ez mind meg sem történt volna :/


2014. jún. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb elkerülöd az öreget és a kutyáját. Nehogy megint rájöjjön a tiedre az ötperc.
2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad. Ha nem a tied, akkor egy másik. Az ilyen idióták, hidd el, találnak okot, hogy verjék az ebüket, ha akarják.
2014. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ,kicsit késett a fegyelmezéssel a papi.
2014. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad, mindenki úgy bünteti a kutyáját, ahogy akarja. Csak akkor majd ezt fogja vissza is kapni az élettől. Tudod: Isten nem ver bottal.

Amúgy a pórázzal olyan hatalmas nagy fájdalmat nem hiszem hogy okozhatott neki.

2014. okt. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!