Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv, két szőrzetű dobermant...

DonZsoltesz kérdése:

Üdv, két szőrzetű dobermant ismerek, Cser és a barna, Na de mi van a fekete dobermanoknál ami teljesen fekete? Rosszabb genetika, valami hiba esetleg? Engem zavar egy kicsit, hogy a teljesen fekete szőrzet miatt nincs meg a jellegzetessége.

Figyelt kérdés
Dobermanról, és jellegzetességéről.

#fekete #dobermann #teljesen fekete #doberman hiba vagy nem
2014. jún. 5. 09:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Nekem a doberman jellegzetessége nem csak a kinézet (fülek,vágott farok) hanem a barna folt is a cser-ben, és a teljesen barna doberman. Nem láttam még teljesen fekete dobermant. És a vásárlás előtt állok.


Valaki mondjon valamit erről a fekete beállítottságról!

2014. jún. 5. 09:33
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
2014. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
22%
Ott van még a kék színű dobermann is, ami igen ritka.
2014. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
45%
A teljesen feketéről nem tudok, csak a fekete-cser jegyekkel.
2014. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Vélemény a jobb oldali kutyáról?
2014. jún. 5. 09:55
 6/26 A kérdező kommentje:

[link]


lemaradt a link :)

2014. jún. 5. 09:55
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami expresszes szaporító, ugye? Nyugi, ha megveszed, a fekete szőrzet lesz a legkisebb bajod. Ideggyengeség, különböző öröklődő betegségek, és egyéb finomságok:)
2014. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
60%
Nem tudok mit mondani, feketéről nem hallottam. Lehet, hogy véletlen kijön a fekete, de ha úgy is van tudtommal nem fogják elfogadni kiállításon. Ebben a kérdésben talán valaki többet tud.
2014. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
a jobboldali kiskutya ezer százalék, hogy nem fajtatiszta. nézd meg a fejformát, a füleket. teljesen más. nem lepődnék meg, ha a szomszédban lakna egy labrador. nekem 2 szukámnál vannak füstösebb jegyek, az egyiknél a mellfolt is nehezebben kivehető, de a cser jegyek azért látszanak, ha nem is tisztán. Ez valamennyire hibának számit, de pl. birálatnál az anatómia fontosabb szokott lenni. Totálisan fekete dobit én még az életemben nem láttam.
2014. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
és szerintem nem is egykorú a két kiskutya. a jobb oldali idősebb lehet. tehát vagy nem egy alom, vagy pedig keverék alom.
2014. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!