Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lányom szeretne egy kutyát....

A lányom szeretne egy kutyát. Szerintetek így lehetséges?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves. Reggel mindenki elmegy itthonról és senki nincs otthon 3-ig. Én úgy gondolom, hogy elég felelőségteljes ahhoz, hogy legyen egy kutyája csak hát azzal van a gond, hogy délelőtt senki nincs otthon és csak 3-kor tudná levinni leghamarabb.(Persze reggel is levinné.) Ez nem kínzás a kutyának? 6, 7 óra pisi, kaki nélkül?

2014. jún. 6. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Anyumék kertes házban laknak, délelőtt általában otthon van valaki és mindig szabadon van a kutya mégse megy ki a házból pisilni inkább alszik. Apumék társas házban laknak, reggel 7-kor elmennek otthonról és van hogy este 8-ra érnek haza mégis kibírja és nem őrjöng hogy le akar menni. Az a titka hogy apu rászoktatta arra hogy este már ne igyon túl sokat és akkor reggel leviszi, kibírja délutánig. Hamar megtanulta a kutya, hogy tényleg nem kéne sokat inni este pedig mindig előtte van a víz.
2014. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb kutyás nincs otthon egész nap, ennyit kibír a kutya - persze kiskorában előfordulnak majd balesetek biztosan. Inkább azt gondoljátok végig, hogy néhány év múlva esetleg, ha elköltözik otthonról a lányod egyetem vagy munka miatt, és nem tudja vinni a kutyust, akkor is meg tudnátok-e oldani a dolgot. Soká van, és ki tudja mi lesz persze, de egy állatot nem 1-2 évre vállaltok alapvetően. :)
2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2014. jún. 6. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, kibír, de minimum egy fél órát lent kell vele lenni. Ha egy órát meg tudtok oldani reggelente, az csak jó. Viszont amíg kölyök, és nem szobatiszta, 2 óránként kell levinni. Ezért javaslom, hogy egy idősebb, szobatiszta kutyust válasszatok egy menhelyről!
2014. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
49%
Ennyit ki kell bírnia, nem állatkínzás. A lányodat pedig felelősségteljességre fogja nevelni, hogy most neki kell alkalmazkodni egy kis élethez, neki kell megtanítani viselkedni :) A mai napig bánom, hogy gyerekként nem kaptam kutyát!
2014. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%

Utolsó el van tévedve.


Azért megnézném, hogy bírsz te ki 6-7 órát wc nélkül. Már azért is sípitoztok, ha egy 3 órás útnál nem áll meg legalább 1x a busz egy wc-s benzinkúton...

2014. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, szinte minden normális ember dolgozik, és nekik és él és virul az ebük :) 8 orát ált. mindenki dolgozik. amugy nem tudom kinek szolt az elözö, hogy "nem birtok ki" nyilván a föld összes emberére rálát mikor jár pisálni. miért ne birnék ki 6-7 orát? nem utaztál még messzire? és még a nökre mondják... suliban sosem mentem el egész nap (gimiben) mert utáltam hogy undi a wécé pedig fél orát buszoztam a szomszéd városbol. na jo ha épp kellett elmentem de ritka volt mert otthon ettem-ittam. az hogy neked vizelet problmámáid vannak, az nem jelenti azt hogy az emberiségnek is, illetve a kutyáknak is.
2014. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs otthon senki, a kutya nagy valószínűséggel alvással fogja tölteni az ideje nagy részét, ami lassabb anyagcserét is jelent. Kibírja, nyugi :)
2014. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!