Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvettem a kapcsolatot egy...

Fütyicukor kérdése:

Felvettem a kapcsolatot egy mo-on ismert tenyésztővel, már 2 honapja. Most születtek meg a kutyusok, de 5 kanra van 19 jelentkező. és most 3hetes korában le kéne foglalnom a kutyát. Különben nem jut?

Figyelt kérdés
A kutya 150ezer ft-ba kerül, oltással, tk-val, chippel, adásvételivel. érdemes lefoglalNem szaporitó meg ilyenek mielött valaki azt mondja.

2014. jún. 6. 19:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Staffordshire Terrier amugy.
2014. jún. 6. 19:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha akarsz kutyát akkor foglalót kell letenned de erről úgyis írtok majd papírt
2014. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, le kell foglalni, ez így működik. Mondjuk nem tudom, milyen tenyésztő, de általában nem úgy történik ez a dolog, hogy aki kapja, marja, hanem jelentkezési sorrendben, de ha az első nem felel meg az elvárásnak, akkor nyilván ő bukta, és jön a következő. Mármint a lelkiismeretes tenyésztő megnézi a leendő gazdi lakhelyét, kikérdezi, stb.
2014. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen ahhoz is ragaszkodik hogy ő fogja elhozni nekem a kutyát.250km re van tőlem pedig.csak hogy megnézze hova kerül.
2014. jún. 6. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még késői is, akit én néztem ki, ott már a születés előtt ki kell fizetni a foglalót. Persze ha nincs olyan kutya amilyet szeretnél, akkor nem veszik el a pénzed.
2014. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ennyi pénzért választhatsz? Igaz, távol van a tenyésztő, de neked teljesen mindegy, milyen természetű lesz a leendő kutyád? ha foglalózol, hányadikként választhatsz?

A foglalást meg neked kell eldöntened, érdemes-e számodra?

2014. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lemegyek foglalni,és elsőként választok.
2014. jún. 6. 20:07
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem a szin a fontos.hanem az összkép
2014. jún. 6. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban h az ilyen típusú gazdik foglalása egyáltalán nem objektív. Látja a kölyköket 1-2-3 órán át, az nem feltétlen mutatja azt az összképet amit a tenyésztő a kezdetektől lát. Jól hangzik h első választó vagy, de szerintem a tenyésztő jobban tudja... illetve a jobb helyen végeznek puppy teszteket, a legelterjedtebba Volhard. Abból lehet következtetni a kölykök jellemére. Jobban mint abból h Te majd laikusként jól megnézed és kiválasztod amelyik először odamegy hozzád...h aztán nagy romantiuksan azt lehessen mondani h a kiskutya kiválasztott engem :o)))
2014. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az biztos hogy jobban tudja ezért is bizom rá,hogy segitsen.és bizok benne
2014. jún. 7. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!