Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya keményebb éjszaka...

Minden kutya keményebb éjszaka? Nekünk kaukázusi juhászunk van és minden éjszaka szokott ugatni pár órán keresztül.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól kemény a kutya, hogy ugat? És az szerinted jó, hogy a semmit ugatja "pár órán keresztül"?
2014. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem keménység.

Alkonyattól élénkebbek a kutyák nagy része. Csendes kutya is őriz amúgy.

2014. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát éjszaka biztos bizalmatlanabb,de igen lehet,hogy ok nélkül a semmit ugatja több órán keresztül.
2014. jún. 7. 10:29
 4/11 Platypus ***** válasza:
Nem lennék a szomszédod...
2014. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya "keményebb" éjszka. Én az enyémet éjfél felé még elviszem futni, aztán vacsora és hangosan horkol az ágyam mellett reggelig. Bár gondolom ha nem lenne lemozgatva és szétunná a kis agyát, akkor ő is bőszen ugatná a semmit. :/
2014. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én keményebb lennék a kutyámnál, ha az éjjel több órán keresztül ugatna, ne aggódj!


Amúgy meg, az a kutya, amelyik jó ösztönű és alapból véd, az véd nappal is, ugyanúgy. Max. éjszaka jobban figyelnek. Én imádok a rottweileremmel sötétben sétálni, mert annyira imádom, hogy peckesen megy előttem és figyel mindenre :)

2014. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Vajon mi történhet minden éjjel, órákon át, amit egy kemény kutya joggal ugathatna? Mert ha valaki elmenne a ház előtt, azt megérteném, de annak ne örüljünk már, hogy a levelek zizegését is ugatja a kutya, a szerencsétlen szomszédok meg nem tudnak aludni. Ezen gondolkozz el, nehogy egy éjjel végleg elhallgasson.


Ha ez keménység, akkor az új, 5 kilós ideiglenesem is baromi kemény volt első két nap, amikor éjfélkor kezdett rá a kis szoprán hangján ugatni a semmit. Szerencsétlenségére én keményebb voltam nála. :)

2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

optimális esetben egy kutya ok nélkül nem ugat.

amikor megvettem az enyémet, eleinte azt hittem hogy "néma", mert semmilyen hangot nem adott ki, egészen addig amíg a szomszéd átjött megnézni. nah, akkor "kibújt a szög a zsákból" :)

este-éjszaka, természetes, hogy éberebbek, de ez nem azt jelenti, hogy orba-szájba ugassanak.

ismered a viccet: két házőrző kutya beszélget. - te hallasz valamit? mire a másik: igen. akkor mért nem ugatsz? mert akkor nem hallom. :)

2014. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég gyakran sétáltatom,és általában este szoktam, 4-5 km-t szoktam vele sétálni.Attól még ellehet aludni,hát a kutya az ugat.Csak minden este 9-10 órakor volt hogy éjfélig ugatott :D
2014. jún. 7. 16:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Éjfélkor már nem nagyon érek rá megsétáltatni,a szomszédokkal meg nem lesz gond emiatt.
2014. jún. 7. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!