Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszek egy kutyát holnap....

Veszek egy kutyát holnap. Nincs bent chip oltásai megvannak. Àllatorvoshoz akarom vinni chipeltetni. írjak papírt h vettem vag nem köt bele honnan van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
van törzskönyve? mert akkor nem kéne chipelni vinni.így h*lye leszel ha megveszed
2014. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
nem köt bele.
2014. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem törzskönyves a kutyus.
2014. jún. 7. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem fog belekötni.Nekünk a kutyánkat csak a veszettség elleni oltással chippelte be, az oltássorozat végén.
2014. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne adj pénzt szaporítónak kutyáért!Mindenképp írjatok papírt.Ha beteg a kutya,amire ilyen felelőtlen,törvényszegő szaporítónál jó esély van,te fogsz kifizetni esetleg százezren felüli orvosi költséget?Ha van papír,tudod perelni a pénzedért gond esetén.Ha nem hajlandó adásvételit adni,felejtsd el.Ha viszont nincs a kutyában chip,szerződést sem tudsz írni,mert nem azonosítható a kutya.Semmiképp ne hozd el chip nélkül!Az öröklött betegségeket ránézésre még orvos sem tudja megmondani.
2014. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy éves a kutya,nem nyolc hetes.
2014. jún. 7. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy adás-vételi szerződés forma szerintem nem ártana, tudd igazolni, csak most került hozzád a kutyus. Így az állatorvos sem köthet beléd chip ügyben.
2014. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Hogy egy éves,nem jelent semmit,később is kijöhetnek öröklött betegségek.Én azt sem hinném el,hogy nem kamu az oltási könyv.Chip nélkül oltva sem lehetne.
2014. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!