Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen ennivalot adtok a...

Ti milyen ennivalot adtok a malati kutyusotoknak? (renedes ennivalo nem kutyatap vagy ijesmi).

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyesedék hús, csirkenyak, láb, farhát, továbbá nyuszi, baromfi, boci hús nyersen, disznót csak főzve.

Esetleg sajt, natúr joghurt, cékla, alma, répa nyersen, meghámozva.


Fűszeres "emberi kaja" nem igazán a kutya gyomrának való.

2014. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

1. helyesírási szótár

2. amit a tenyésztőjénél evett. Össze-vissza nem etetünk kutyát, csúnya hasmars lehet a vége.

3. minőségi kutyatáp

2014. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huu és most nagyon okosnak érzed magad,hogy ideirtad ''helyesírási szótár''? A normalis emberek megértik a kérdést az olyanok mint te inkább magukkal foglalkozannak,hogy embereljék meg magukat annyira,hogy ne kössenek bele még az élő fába is !!


Az elsőnek köszönöm. :)

2014. jún. 7. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Még olvasni sem tudsz. Megválaszoltam a kérdésed (is).
2014. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Drágám te nem tudsz olvasni!! Oda is volt irva h nem kutyatáp (ez alap,hogy azt is adok neki,csak azon kívül). Amugy,az első kommentelő válaszolta meg a kérdésemet!!
2014. jún. 7. 19:34
 6/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Mi az a malati?
2014. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:
100%

tudom, off, de kíváncsivá tettél: mi az a malati?


Egyébként szív,máj, lép, csirkenyak stb. Főzve. Bár vannak sokan, akik a nyers etetésben hisznek.

2014. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező! Én a helyedben inkább javítanám a hibáimat, nem puffognék rajta. Persze, hogy mindenki érti, mit akarsz írni, de szerintem te is megtanultad általános iskola első osztályában, hogy míg vannak szavak, amelyeket ugyanúgy ejtünk, másképp írunk. Az "ilyen-olyan-amolyan...stb mindig ly, így az ilyesmi is. Míg a fülnek nem hallható, értelmes embernek a szemét bántja.


Amúgy az én kutyám a párizsit nagyon szereti, a nyesedékhús (pulyka) jöhet, bármilyen zöldség, gyümölcs.

2014. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!