Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondta az orvos hogy a foresto...

Mondta az orvos hogy a foresto nyakkorvet le kell venni samponos furdeteskor en kb fel ora haromnegyed orara vettem le. Ennyi ido alatt veszit a hatasabol? Ha igen mennyit? Koszi a segitseget elore is

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy a kérdés van rosszul megfogalmazva, vagy valamit nagyon félreértettél.

A nyakörvet a fürdetés előtt kell levenni, majd miután megszáradt a kutya, akkor visszatenni... Akkor veszít a hatásából, ha elázott.

2014. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fürdetésnél leveszed,ha megszáradt a kutya vissza teszed a nyakörvet semmit nem veszít a hatásából. Max a bőrről/szőrről kicsit lemosódik a hatóanyag,mivel még is csak samponnal mostad meg a kutyát.Ettől függetlenül a nyakörv nem veszít a hatásából!!!
2014. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem irtam felre a kerdest mert ezzel a foresto nyakkorvel uszhat is a kutya sima vizes furdetesnel sem kell levenni,csak a samponosnal.allatorvos igy mondta hogy talan annyit kibir ha leveszem.en meg felek azert mert januarban gyogyult ki a babeziabol es a scalibor nyakkorv et hordta nem ert semmit.es nem tudom hogy fel ora haromnegyed ora alatt veszit e.de koszi a valaszokat
2014. jún. 9. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogy veszítene a nyakörv a hatásából ha nem érte samponos víz?????


A kutya védettsége egy kicsit gyengülhetett mivel a samponos vízzel lemostad a hatóanyagot,de nem teljesen,szóval védett a kutyád csak nem olyan erősen,mint mikor már hónapok óta rajta volt a nyakörv.Tegnap tetted fel a kérdést,mára már védett ugyan úgy.Nekem a patikában azt mondta a nő,hogy 24 óra múlva véd teljesen a nyakörv miután felhelyeztünk.Nyilván fürdetésnél is így van.

2014. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat megnyugodtam: )
2014. jún. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!