Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrál cattle dogot itthon...

Ausztrál cattle dogot itthon lehet kapni? Cseh kennelt találtam legközelebb, de lehet csak én vagyok béna.

Figyelt kérdés
Árban mire kell számítani mondjuk ha sportra szeretnék szukát?

2014. jún. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


én igazán nem értem, hogy egyesek itt hogy keresnek dolgokat? az első link nem jó és feladod...?


kb 10 perc kutatás után még egy ilyen hirdetés is találtam (ez monjduk ledöbbentett):

[link]

2014. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, viszont árban kicsit borsosabb lesz, ha szukát szeretnél akkor főleg. Na meg azért is, mert itthon elég ritka ez a fajta.

Olyan 250 körül számolj szerintem, de érdeklődj a tenyésztőnél, úgy pontos. :)

2014. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi elsős szapis szemetet én is tudnék találni :D


Igen mi is ilyen 250körül számoltunk, de akkor marad valamelyik cseh kennel

2014. jún. 10. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem az elsőt amit belinkeltem, mert nem érdekelnek ezek a kutyák, de állítottad, hogy csak cseh kennelt találtál. hát, én találtam mást is...

a szaporítósat meg azért linkeltem be, hátha valaki hozzáértő elmondja, hogy ez valami vicc, de akkor sajnos nem... borzalom.

2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi most mentettünk egy cattle dogot 2 méteres láncról, gazdát keresünk neki...
2017. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!