Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom kutyái a teraszun...

A szomszédom kutyái a teraszunk melletti kerítésnél végzik a dolgukat. Elviselhetetlen a bűz és a lakásunkat ellepik a legyek. Ráadásul a szomszédomnak nem tetszik, hogy a kutyáit elzavarom a kerítés mellől. Hol tudom ezt bejelenteni?

Figyelt kérdés
Kitől kérhetek segítséget ebben az ügyben?
2014. jún. 9. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jegyzőtől, de általában nem szoktak az ilyesmivel foglalkozni.
2014. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szórj rendszeresen oda törött borsot - a kutyák rövidesen elkerülik azt a helyet!
2014. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a törött bors dolog bevált? Próbáltad már?
2014. jún. 9. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél UH kutya riasztót.
2014. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos a bejárati kapujuk elé vinnék egy talicska lószart...bár az érett kutyaszarnál nincs ütősebb.Önts pár liter hipót át a szomszéd udvarára. Az se baj,ha kidöglenek a növények,azt kell mondani,hogy a kutya biztos kivizelte.
2014. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem szedik össze?Egyszer láttam ilyen aknamezőt,undorító volt.
2014. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bors (esetleg erös paprika) müködik, mert a kutyák elöször megszaglásszák a területet és a bors igencsak csípi az orrukat, ezért nem mennek oda többé.
2014. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszolva az ürülék összeszedésre: Kb. 1,5-2 hetente szedik össze. Igen szép aknamezőjük szokott lenni, a gyerekeik sem a saját udvarukon játszanak és az autójuk is a közös területen áll más helyén általában.
2014. jún. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!