Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra eset! Milyen bolhaírtó...

Extra eset! Milyen bolhaírtó nyakörvet/cseppet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2 spánielem van.Próbáltuk a Killtixet: bolhásak maradtak.Legutóbb Expotoztunk:olcsó volt de hogy állítólag mennyire jó...nálunk arra hogy egy egész bolhageneráció bérelt albérletet a kutyáimban!

Mit ajánlanátok?Forestot néztem de nagyon húzós ahhoz az ára,hogy megrendeljem 2 főre majd mint a Killtixet dobjam ki 2 hónap után.Ha tudnám hogy nem végzi kukában lejárat előtt akkor nem sajnálnám rá,de így mérlegelnem kell.

Írtátok hogy kutyánként változó kinél mi vált be.Ez tényleg ennyire nehézkes?Először olcsóbbal indítanék.Gondoltam a Scaliborra,majd Advantixra,s utána a Forestora.Nem sajnálnám rájuk a pénzt,csak ezek a próbálgatások iszonyat árban vannak.Nálatok is ilyen nehéz volt a választás vagy csak pont belenyúltam idáig a rosszakba?



2014. jún. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi először nyakörvet használtunk - nem működött. Az Advantix bevált, évek óta használjuk, merem ajánlani :)
2014. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolhás kutyára nem rápakoljuk valamelyik szert, aztán várjuk a bolhák halálát. Először le kell fürdetni bolhairtó samponnal,és így a legtöbb bolhától megszabadul. Ha olyan helyen élnek, ahol ebben a melegben bolhatanya van, olyan sosem lesz, hogy ne menjen rá mindig friss. Annak idő kell, míg enni fog és elpusztul a kutyán lévő szertől.
2014. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Midig fürdetve voltak előtte.Sőt a nedves szőrükből még ki is szedegettem a bolhákat amik a víz hatására beájultak.Várni szoktam ilyenkor egy napot míg felteszem a szert,mert úgy tudom hogy fürdetés után egy napot kell várni hogy visszanyerjék a bőrük megfelelő ph-ját.Emeletes lakásban élünk.Kutyafuttatóba járunk sokat,illetve egy park van itt mellettünk.Ezekre tippelek.Mi igényesen élünk úgyhogy nem a higiéniával van a baj.Csak gondoltam leírom,mert azért ez is számít.Lényeg hogy nem ól mellett laknak a kutyáim hogy ennyire ne jöjjenek be a szerek.
2014. jún. 11. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Scalibor eddig 3 éve bevált, se kullancs, se bolha, se szúnyogcsípés.

Bár gondolom kutyánként is változó, kinek mi válik be.

2014. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Advantix. Legalább 1 hét teljen el az utolsó fürdés óta. A meglévő bolhákat is kinyírja. Elég tömény szaga lesz a kutyának kb 1 napig.
2014. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!