Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dandie diamnod terrierünknek...

A dandie diamnod terrierünknek most van egy kis problémája és nem tudjuk mi a baja? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy már volt tacskóbénulása nyáron, de már felépült és jár. Miután ma hazaértem közölték a családtagok, hogy a kutya rosszul van. 3x egymás után hányt. Aztán bevittem a lakásban és adtam neki vizet és azt gyorsan meg is itta. Azután felállt s elment egy picit arrébb és folyamatosan mászkált. Szerintem kereste, hogy melyik a legkényelmesebb pozíció. Megnt ivott rengeteg vizet és kihányta (megint 3). A hányása nyálkás volt és átlátszó. Szerintem csak víz. Utána behoztam a kosarát és bebújt oda. Majd arra gondoltam, hogy lehet napszúrást kapott és megmosdattam. Aztán megint hányt(megint 3). Majd gyorsan megtöröltem és bebújt a kosarába. Aztán megint hányt. Azóta nincs semmi. Mi lehet a baja? Kérlek gyorsan válaszoljatok! Nagyon szépen köszönöm

2014. jún. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Víz legyen előtte, ennivalót ne kapjon, s ha holnap is hány, irány az állatorvos!
2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a széklete rendben volt? Rengeteg ok miatt hányhat, de a miénk akkor rókázott mikor részleges bélelzáródása volt (sok csont miatt).
2014. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen rendben a széklet. Nem volt véres. Hát vizelet még nem volt, mivel kihányta. Próbáljuk elkerülni az állatorvost amíg lehet. Köszi az eddigi válaszokat
2014. jún. 12. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnapig lehet elkerülni az orvost. Ha egy kutyából a víz is kijön, hamarosan kiszárad.
2014. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!