Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás elmaradása?

Oltás elmaradása?

Figyelt kérdés

Május 22-én kellett volna az éves oltást megkapnia. Sajnos a cicámnak történt valami a lábával, ami több kezelés után jött rendbe és az oltása a kutyusnak elmaradt.

A pénz, amit össze szedtem az oltásra így a cica kezelésére ment el. Jövőhéten tudtam volna vinni a kutyust, ugyanis a rá való meg van már és hétfőn fogadott volna a doktor is, azonban a cicám megint csak rossz helyen járt és a most a másik lábával van probléma, amit kezelni kell.

Nem akartam elhúzni az oltást, sose volt gondom a pénzzel ez ügyben, mert mindenem az állataim, de sajnos mostanában az anyagiak nem úgy alakultak, hogy ekkora kiadást egyszerre be tudjak vállalni.

Szerintetek mennyire nagy gond ez? Vagy még 1-2 hétig el tudom halasztani? Befolyásolja e a kutyust? Bár nem terveztem ebbe a hőségbe társas sétát, így nincs veszélye annak, hogy elkapjon valamit más kutyusoktól és én sem érintkezem más kutyával, állattal rajtuk kívül.

Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszaitokat, fontos nekem, hogy kapjak valamilyen vissza jelzést ez ügyben!

Ui.: A cica is csak az udvarban jár, valószínűleg csípés, amire rosszul reagál a szervezete és nem megfelelően a calciumra, ezért nézettetem meg orvossal és, ha kell, akkor hagyom, hogy kezelje természetesen.

Bocsi, ha kusza, de nagyon sok gondolat szalad át az agyamon most ez miatt.



#oltás #elmaradt oltás
2014. jún. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, ha csúszol egy hónapot az oltással.
2014. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már éves oltásnál tartotok, nem lesz gond.
2014. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nem lehet gond kb 1 hónap késéssel.De én a helyedben a cicát csak bentre tartanám...ha lesz mégegy sérülése akkor mi lesz?Illetve annyi sok állatgyűlölő ember van....a benti cica pedig biztonságban van.
2014. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A cica bentinek indult, viszont nem lehet bezárni egész napra. Nem bírja :/ Legalább 1-2 órát kint akar tölteni. Eleinte hámmal igyekeztem mutogatni neki a kinti világot, aztán egyszer valakinél kiszökött és azóta igényli, hogy kint lehessen az udvaron "madzag" nélkül. Azóta a hámot sem viseli el magán.

Persze szemmel van tartva, de a bogaras kalandjait sose látom.. Legutóbb mondjuk a házon belül érte a baleset :/

2014. jún. 12. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként itt a cica kezelendő része. Számomra rémisztően mutat ekkora manccsal :/

[link]

2014. jún. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!