Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet ivartalanitani...

Mikortól lehet ivartalanitani szuka kutyát? És kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Most 9 hetes, minnél előbb szeretnénk túlesni a műtéten, bár félek tőle és sajnálom a kutyusom de tudom hogy ez a legjobb megoldás, hisz még véletlenül sem szeretnénk a szaporítók közé tartozni. A válaszokat előre is köszönöm szépen :)
2014. jún. 12. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos azt mondta, hogy 6 hónaposan és az ár hát nem emlékszem már mert 1,5 éves kutyusom van
2014. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az állatorvos azt mondta, hogy 7 hónaposan vigyem, mert akkor a legkisebb a kockázat (bichon havanese).
2014. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mérettől függ, a kicsiket célszerűbb hamarabb mert hamarabb lesznek párzóképesek, a nagyobbakat később is lehet, de úgy 7-8 hónapos korában kb és 20000 nem hiszem hogy sokkal több lenne
2014. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap kérdeztem meg ezt. Azt mondta már egész hamar, 7 hónapos kora körül már szokták, ilyenkor még nem kell félni semmitől sem. Testsúlyra megy az ára, itt mérik az altató mennyiségét aszerint díjaznak. Az én kutyám 21.5 kilogrammos, a doki szerint a műtét olyan 21.000 forint körül, plusz a gyógyszer utána, a gallér kötések még egy 10k. szóval jó 30-35k
2014. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármikor elvihetitek, de célszerű az első tüzelés előtt, tehát max 6-7 hónaposan. Amerikában pl a nem tenyésztésre szánt kiskutyákat sok helyen már eleve ivartalanítva kapja a gazdi 3 hónapos kora körül.
2014. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!