Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus tanfolyam...

Kutyakozmetikus tanfolyam hogy zajlik, tudnátok ajánlani egy jó tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Én Borsod megyében lakom. Távoktatásban ezt meglehetne csinálni? Mert lehet hogy munka mellett csinálnám.. hogy van pl. a gyakorlati képzése? Saját magamnak kell keresni oktatót és annak pluszba kell még fizetnem, vagy nem is muszáj keresnem mert az alapokat megtanítják a tanfolyamon? és mennyibe kerül? Meg most akartam venni nyírógépet, de gondolom felesleges, mert a tanfolyam árában az is benne van és úgyis kapnék? Minden érdekelne! Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 12. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát gyakorlat nélkül elég nehéz lenne megtanulni, nem gondolod?

[link] -n szoktak meghirdetve lenni, de igazából Google segítségével is tudsz keresni.


Árban olyan 130-150 szokott lenni, de kerülhet 180-200-ba is, pl én ilyet néztem, viszont ez a kozmetikus eszméletlen jó, nemzeti versenyen 2. helyezett lett.

2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az efebes egy nagy nulla.....Jó képzésen nem kell külön kozmetikust keresni, és még neki is külön fizetni. A legtöbb tanfolyam árában nincs benne a felszerelés, hisz az is majdnem benne van egy 100asban
2014. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani akkor? Olyan lenne jó, ahol van részletfizetés! Annyira el szeretném végezni! Remélem minél hamarabb lesz pénzem rá! :(
2014. jún. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!