Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek is verekedtetik a kutyáka...

Ezek is verekedtetik a kutyákat? Vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jcEQsXJkCMk



elnézést hogyha tudatlan vagyok



21/L


2014. jún. 13. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre úgy tűnik csak játszanak, de ki tudja mi lesz belőle? Sajnos egyre gyakoribb.
2014. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez játék?? Láttam hogy elhuzzák a kutyát de nem jön be. Inkább sétálnának együtt mintsem ilyen marhaságot
2014. jún. 13. 06:39
 3/9 Imola Ágnes ***** válasza:
nem hiszem hogy verekedtetnék, nincs sérülés, és nem is őrjöngenek annyira, hogy arra gyanakodjunk. Az egyértelmű, hogy két ivarérett kannal van dolgunk, amik hamarabb keverednek bunyóba. Az is látszik, hogy fogalmuk sincs hogyan kell összeismertetni 2 kutyát, de azt nem hiszem hogy verekedtetnék....bár a mai világban ki tudja....?
2014. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egy rakat tudatlan cigó, akik azt hiszik, h ezek pitek, sőt, azt hiszik, h így kell verekedésre sarkallni őket. Tipikus lakótelepi kis majmok....
2014. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

már hogy lenne verekdés? láttál harapást? láttál fogást? láttál vért?


egy rakat sz@r amit csinálnak, hergelik a kutyákat, a bunyó határán táncoltatják őket, de ők is tudják, hisz ezért nincsenek elengedve... hogy miért kellett ezt csinálni velük, az nem fér a fejembe, ez nem összeszoktás, és véletlenül sem játék. sokkal inkább hergelés.

2014. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár hang nélkül néztem meg, nekem a kutyák testbeszédéből az jött le, hogy csak játszanak. A farkukat csóválják, a fülük érdeklődőn áll, lihegnek, stb. Ha szabadon lennének valószínűleg csak birkóznának vagy kergetőznének, de a két mezei néger gazdi ráncigálja őket jobbra-balra.
2014. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak játék.
2014. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ez a pórázon, odaengedem- elhúzom forma nem tetszik. Szerintem egy későbbi verekedtetés előszobája.
2014. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz több kell, hogy a kutyák élet-halál harcot vívjanak, mint ez a szokásos lóktelepi szerencsétlenkedés, amit a legtöbb gazda produkál a kutyájával, legyen az akár egy tacskó. Ha keményebben odaszólna az egyik, a másik megadná magát és téma lezárva. Ahhoz, hogy konrétan "verekedtetésről" beszélhessünk, ez édeskevés, ahhoz ennél sokkal durvább dolgok kellene, hogy történjenek a kutyákkal, mert az nem igazán normális, hogy a kutyák addig küzdenek, amíg az egyik elpusztul.
2014. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!