Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az öcsémmel van egy közös...

Az öcsémmel van egy közös kutyám, bár nagyobb részben az enyém mivel én etetem stb-stb. Mit tegyek, hogy engem szeressen jobban? Én szeretnék lenni az egyedüli gazdája! Ehhez mit kell tennem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 10:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon el kéne a tanács! Lehet, hogy önző vagyok, de azt akarom, hogy engem jobban szeressen!
2014. jún. 13. 10:28
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutya is a szívével választ,viszont az,hogy kinek engedelmeskedik jobban,az már rajtad is múlik.Vigyed kutyasuliba.De ne irigyeld a kutya szeretetét a testvéredtől.
2014. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Schrancdorka ***** válasza:
milyen fajta?
2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
máltai selyemszőrű, és remélem, hogy engem fog választani. Sok időt fogok vele tölteni, hogy jobban megkedveljen. És igen, ha nagyobb lesz, akkor menni fog, csak még nincsenek meg az oltásai.
2014. jún. 13. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretgesd, taníts, sétálj vele sokat, dicsérd meg, ha jót csinál. Lehet, hogy már most téged szeret jobban, csak még nem tudod.
2014. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, remélem így van! Éjjel is én kelek fel hozzá meg, a lakásban csak a nappaliban és az én szobámban szedtük fel a szőnyegeket (szobatisztaság miatt) és csak hozzám vagy a nappaliba mehet. A kosara is nálam van. Remélem ez erősíti a kötődést! Meg persze sokat foglalkozom vele. Szinte egész nap vele vagyok! :D
2014. jún. 13. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha te eteted és te kelsz fel hozzá ,te leszel a gazdája.Te tanitod ,neked fog szot fogadni.Az mindegy,hogy hányan osztoztok a kutyuson .Nyilván szeret majd mindenkit aki körulötte él és játszik vele.De abban biztos lehetsz ,hogy a kutyusnak minmdig az a gazdija aki gondoskodik rola.
2014. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Önző vagy. Egyedüli gazdája sosem leszel egy családi kutyának.
2014. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kutya választ...nem tudsz tenni semmit..de talán többet szeretgesd! :)
2014. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon sokat segítettetek! És engem szeret a legjobban!!!! (szerencsére) nélkülem egy lépést sem hajlandó tenni, folyton követ és velem alszik. Nagyon megkedveltük egymást! <3


Ja egyébként nem tudjátok, hogy a kertben a fűszáltól miért fuldoklik egy kiskutya? Többször is láttam nála, hogy hörgött, fuldoklott és fura hangokat adott, majd tovább szaladt. És a pociját is egy kicsit nagynak látom... lehet, hogy csak paranoia, mert férges nem lehet. Kiskorában is volt féregtelenítve, és amikor először voltunk a dokinál, akkor is kapott féregtelenítőt! Nem tudjátok mitől lehet?

2014. jún. 19. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!