Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyát éri...

Szerintetek melyik kutyát éri megvenni? ( rottweiler, tacskó, német juhász, labrador, Magyar vizsla

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 14:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen különböző fajták. Az igényei is mások meg minden más... Nem így választunk kutyát, hogy 'melyik érné meg jobban?'. Amelyik hozzád illik
2014. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg fura kérdés. Aki mondjuk oda van egy vizsláért, lehet, hogy sosem kellene neki egy roti és fordítva.
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
A "megéri megvenni" alatt remélem nem azt érted, hogy "tenyésztés" céljából.
2014. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Elég sok dolgot lehagytál ami alapján válaszolni lehetne. Hol tartanád? Naponta mennyi időd van rá? Sétálni mikor, mennyi időre tudod vinni? Mennyi pénzed van rá? Milyen elvárásaid vannak (pl.: házőrzés, ne legyen ugatós, könnyen tanítható...)?
2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Házőrző vágysz? Egy kedvencre aki vigyáz rád? - Rottweiler, Német juhász


Családbarát nyugodt, könnyen tanítható kutya kell? - Labrador


Esetleg egy nagyobb mozgásigényű, sportosabb ebet választanál, aki szeret apportírozni? - Magyar vizsla

2014. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Nekem szálkás szőrű tacsim van:) S imádom Őt :) Mindennap viszem sétálni s így nem hízik el sem mert ugye a tacskók szeretik nagyon a hasukat :) Meg van benne a harciasság,mert ha valaki megy az utcán morog,s ugat:) Annyit mondok csak,hogy imádom :))))))))) <33


14/L

2014. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

"Meg van benne a harciasság,mert ha valaki megy az utcán morog,s ugat:)"

Hát, kedvesem, akkor neveletlen a kutyád.

Nekem is van szálkásom, fel sem merül benne, hogy bárkit is megugasson. Pedig lehet harciasnak is mondani, mert nagyon nagyképű és nem tudja hányas a kabátja.

2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem rotim van. Az összes többit még akkor sem fogadnám el, ha pénzért kínálnák.

NEM azért mert alapból nem szeretem a kutyákat, hanem azért, mert óvis korom óta ez tetszett meg, és kb. 20 évet vártam rá, míg minden tekintetben megfelelő otthont teremthessek neki, és ugye, egy kutya nem 1 hétig él, hogy ha elcs...ed, akkor veszel egy másikat.

2014. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

7-es!!

Kedvesem..akkor neked meg nagyon punnyadt a kutyád... :) Ha nem tudnád a Tacskók házőrzőnek is nagyon jók!! De okosokdj csak......ismerd nálam jobban a kutyámat !!emberek jöhet a taps neki!! :)) *taps* :P

2014. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 sippara ***** válasza:
75%
Tacskó, mint házőrző? Lemaradtam. Mit csinál, halálra idegesíti a betörőt az ugatásával?
2014. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!