Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin Adult Maxi kutyatá...

Royal Canin Adult Maxi kutyatápról vélemény?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta, hogy ilyenre cserélném le a kutyámmal jelenleg etetett Brit kutyatápot, de nem tudom hogy megéri-e?


Netes számítások alapján 20 kg-os an így-úgy megérné, de nem tudom, hogy tényleg olyan jó-e amilyennek mondják és sokat használna-e a kutyámnak?


Akik nem neten, hanem rendesen állatos szaküzletekben szerzitek be, kb. milyen árban tudtok hozzájutni?


Előre is köszi!



2014. jún. 13. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó.Tipikus agyonreklámozott sz@r tele kukoricával és kevés hússal.Miért váltanál?Gond van a Brittel?
2014. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Balra alul az Index menüpontban vannak betűrendben a tápok.A RC gyenge minősítést kapott,nem véletlenül.
2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Brit nem jött be. RC.t évek óta etetek,kis kaki,ami nem büdös,nincs puki,szép szőr. Én ezeket nézem főleg. Ha kutyás boltba vásárolom,akkor drága /20 körül/ netről olcsóbb !
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden tápnál van olyan kutya,akinek nem válik be,de a RC már összetétel alapján is tré.Az én kutyám szó szerint vizet fosott tőle.Másik változatától meg szó szerint csontig marta a tappancsát,mire hazamentünk.Kb.három órát volt egyedül.
2014. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!