Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a lebénult...

Mit csináljak a lebénult tacskómmal?

Figyelt kérdés
A huskynk összemarakodott a tacskónkkal a kaján. Nincsenek rajta harapásnyomok de a mellső két lábára lebénult. Az állatorvost jelenleg nem tudjuk kihívni.Mit tegyünk szegénnyel,hogy jobban legyen? Rendbe jön?

2014. jún. 13. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Keress másik orvost és vidd el hozzá.


Milyen választ vártál? Hogy adj neki szegfüvet megsózva és majd csodák csodájára meggyógyul?

2014. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem hívod ki a dokit, akkor idióta vagy. Kár hogy nem te szenvedsz.
2014. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha csak oltogatni szeretnél valakit menj máshová,zsenikém!
2014. jún. 13. 17:14
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha elérhető lenne már kihívtam volna.De látom milyen aranyos gyk-s emberkék vannak,kösz.
2014. jún. 13. 17:15
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
mit vártál zsenikém? ilyennel nem lehet hülyéskedni dokihoz rögtön! ha a szokott nem érhető el akkor másikhoz...
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van, orvost kell hívni! Akár házhoz is, de ilyen kiskutyával kocsiba is lehet pattanni.
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
ilyennel nem házhoz kell hívni, nem vagyok orvos de szerintem röntgent kell csinálni, az lenne az első, és az háznál nehezen lehetne, tacskó kicsi, kocsiba vagy akár buszra vele ha már más nincs és irány az eső doki
2014. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Otthon semmit nem tudsz tenni!

Biztosan van akárhol is laksz egy rendelő állatorvos akihez sürgősen elviheted. Egy tacsit akár ölben is.

2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Másik orvost kell keresni, nagyon gyorsan. Lehet, hogy most még lehetne érte tenni valamit, de ha holnapig vártok, már késő. Hívjatok másik orvost.
2014. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Banyek, tavaly mikor lebénult az én közepes termetű kutyám a két hátsó lábára, semmi se állíthatott meg engem hogy kihívjam neki a kerület legjobb állatorvosát. Nem volt olyan hogy nem, és az állatorvos szerint is jól tettük. Innen látszik hogy kinek való kutya, és kinek nem.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!