Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mlyen nyers húst adtok a...

Mlyen nyers húst adtok a kutyátoknak? Valami olcsóbb félét szeretnék

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

köszi ,de te ne adjál inkább a mi kutyinak semmit,

-majd etetjük mi,ahogy eddig is ....

2014. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

hú ezt benéztem ,mert így olvastam :


Mlyen nyers húst adhatok a kutyátoknak?

2014. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
6%

Szia. Nyers húst nem szabad a kutyának adni. De az állateledelesnél

állateledelesnél lehet kapni a kutyának husit jó áron.

2014. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:44

És ez a válasz 100 %-os??????????????

Az a rengeteg kutya amelyik nyers húst eszik, vajon tudja ezt? :)))))))))))))))))))

2014. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Farhát, nyak, marhaszív,vese, tüdő, pulyka alkatrészek, nyúl alkatrészek, stb. Általában vadászik az ember a piacokon.
2014. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én húsnak marhaszívet, csirkeszívet, kacsaszívet, tüdőt, zúzát szoktam adni, illetve halnyesedéket; néha tőgyet (de azt szétvágni kegyetlen). Belsőségnek (ebből mindig sokkal kevesebb legyen) lépet, májat. Csontosnak pedig húsos csontot, csirkelábat/szárnyat/farhátat, fogkoptatónak marhatérdet. De az előttem szólót megerősítem, tényleg vadászni kell. Mindig más van jó árban, illetve kutyától is függ (nálam az egyik nem ehet csirkét és kacsát meg birkatüdőt).
2014. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem fogkoptatónak eszik a marhatérdet hanem fogkefe gyanánt :D
2014. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

első: semmi gond :)

köszi az ötleteket. vettem állatosba pulykanyesedéket azt adtam nyersen, nagyon bejött a kutyának. Habár azt irják rajta hogy hőkezelést igényel, én nem csináltam vele semmit. gondolom ez ugyanolyan hús, mint az abc-ben, csak nem olyan szép :)

2014. jún. 14. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:

állatosnál spec nem vennék nyesedéket, ki tudja mi van benne. Ha pesti vagy mindenképpen nézz ki a vásárcsarnokba, baromi olcsó.

Marha , csirke, pulyka szívet szoktam adni húsnak, csontosnak csirke vagy pulyka farhát, vagy nyak, belsőségnek tőgy, tüdő.

Igazából disznón kívül mehet minden nyersen, amit éppen találsz olcsón.

Speciel most csincsillát etetek, ez már inkább PREY mert egészben kapja így nem kell vacakolnom az arányokkal.

2014. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én kacsa illetve libafarhátat szoktam venni csontos húsnak olcsóbb mint a csirke.120-150Ft/kg-ja.Marhatüdőt, marhaszívet, kacsaszívet, csirkeszívet meg húsként adok mivel ezek annak minősülnek etetés szempontjából és olcsók is.Hentestől szoktam rendelni külön mert amúgy nem tartanak pl marhatüdőt.Ezeknek 100-300FT kilója, marhaszív 500 körül van.Csirkecombot is szoktam venni annak 500Ft kilója sokszor a CBA-ban.Jó még a különféle zúza is.
2014. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!