Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának zöldségként jó a...

Kutyának zöldségként jó a répa? Mert én azt hallottam, hogy megfogja a székletét.

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi régen adtunk neki,de csak amolyan rágókának,max a felét ette meg.
2014. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keveset biztos szabad.Egyszer adtam a kutyámnak amikor még kölyök volt, de nem ette meg.De megpróbálom a napokba újra megkóstoltatni vele.Mert az hogy nem ette meg 2 és fél éve volt. :) Változik ő is.
2014. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én főtt rizsbe szoktam nekik belekeverni. Úgy lecsúszik, simán nem eszik meg. :)


"Míg sok zöldség akár halálos is lehet a kutyák számára, van néhány, melynek fogyasztása kifejezetten egészséges, a bennük rejlő antioxidánsoknak köszönhetően, melyek lassítják kedvenceink szervezetének öregedési folyamatát, és csökkentik a krónikus betegségek kialakulásának esélyét is. Ilyen hasznos zöldségféle a brokkoli, tök, sárgarépa, zöldbab, káposzta, és más leveles zöldségek. Ezek jó rostforrások is a kutyusok számára."


Forrás: [link]

2014. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És egyszerre mennyit adjak nekik?,mert nagyjából Barf étrend szerint etetem,és kb a 30% zöldség az nála fél kiló lenne(répa),de annál sokkal kevesebbet adok kb 100-200 grammot ha megesz.
2014. jún. 15. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem méregetem nekik, de ők sem esznek meg annyit, amennyit "kéne". Szerintem ne aggódj rajta, még mindig többet adsz neki, mint a semmi. :) Répa mellett még valami zöldséget adj neki, talán így tudod növelni a mennyiséget. Én egy zacskó rizshez (1 kg) fél kg francia zöldségkeveréket szoktam adni. Így van is benne zöldség, de mégsem olyan sok, hogy ne egyék meg.
2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!