Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol csinálnak altatás nélkül...

Hol csinálnak altatás nélkül röntgent kutyának?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sehol mert a kutya mozoghat és más lesz a kép a röntgenen.
2014. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Bárhol, ahol meg tudják oldani, hogy a kutya egy számára kényelmetlen és természetellenes pózban mozdulatlanul feküdjön miközben egy amúgy is stresszes környezetben van.
2014. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
66%
Sok helyen csinálnak. Például egy álló kutyát nem is lehet alva röntgenezni. Arra az egy két másodpercre az ápolók lerögzítik a kutyát, hogy ne mozogjon. Azokat a kutyákat bódítják aki nem működnek közre, vagy nagyon nyugtalanok vagy agresszívak. Dp szűrésnél is bódítanak, mert a lábakat olyan helyzetbe rakják, hogy az a kutyának egyébként fájna, vagy kellemetlen lenne.
2014. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Röntgennél nem altatnak, csak bódítanak.
2014. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az bódítás, amikor a kutya 10 percig teljesen ernyedt állapotban fekszik, lóg a nyelve a szájából és a lélegzésen/szívverésen kívűl más izomműködést nem mutat? Ja, és utána 6-8 óra, mire teljesen magáhoztér?
2014. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csináltattam én már egy pár röntgent életemben, ahol altatták!!!! Ezért kérdeztem, h hol NEM altatják. Köszönöm, privátban megkaptam a címet, amire végül is kíváncsi voltam!
2014. jún. 16. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak épp azt nem írtad meg, hogy mit akarsz rajta megröntgeneztetni, merthogy az se mindegy.
2014. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:13

Nálam jó pár kutya az ébredéskor már magához is tért. Nem kellett 6-8 óra. Nagyon nem mindegy, melyik doki csinálja :))

2014. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg gondolom a kutya mérete se mindegy. Egy 70 kilós kutyába 7x annyi altató kell, mint a 10 kilósba és valószínűleg lassabban is ürül ki.
2014. jún. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!