Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy is Van ez a...

Most akkor hogy is Van ez a kutyusoknál?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy ha például munkából hazaérek, akkor először a családnak kell köszönni, utána a kutyának, ugye a falkavezérség miatt. De mi van az én esetemben? Egyedül élek a kutyusommal. Akkor sem köszönhetek neki rögtön, amikor haza érek? Miért nem? Esetleg van valami köze ehhez a szeparációs stressznek? Ha elmegyek otthonról nem szoktam elköszönni tőle.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2014. jún. 15. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak öltözz át,főzz egy kávét csinálj minden mást.Amikor a kutya lenyugodott akkor hívod magadhoz.
2014. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De köszönhetsz, ez nem törvényszerű, hogy nem lehet :) Én is mindig köszönök nekik, sőt, általában mindig ők az elsők, nem a párom és fordítva is, mivel ők kint vannak, a párom meg bent. Olyan kutyáknál szokták ezt javasolni, akiknél gond van a rangsorral, de ha alapból nincs gond, akkor nem kötelező csinálni.
2014. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Body-Builder ***** válasza:

az én kutyáim mindig az elsők mert amint beléptem a kapun nekem rohannak és már üdvözölnek nyalogatnak igy hét én is legugolok és már meg is ölelgetem öket.sosem volt gond ezzel sztem ez nagyon kerge kutyáknál kell alkalmazni akik nem tugyák h ki kinek parancsol!


2pitbull gazdija :)

2014. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!