Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavatartók! Tudnátok nekem...

Csivavatartók! Tudnátok nekem tanácsot adni az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár napja került hozzám egy imádni való hosszúszőrű csivava fiú. Még elég félénk, de nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy csak engem nem ugat, morog, vagy harap meg.. Persze, ez nem i nagy probléma, hogy nem kezes az idegenekkel, de a párommal is ezt csinálja, ha megpróbál közeledni felé elfut, morog és ugat, ha tovább próbálkozik akkor meg is harapja.. Egyedül akkor tud hozzáérni, ha az ölemben van és nyugtatom közben. Mit tehetnénk ellene? Próbálkoztunk már azzal, hogy ő etesse, itassa, de ezeket még csak nem is nagyon fogadta el tőle, csak ha ott voltam.

Meg a másik kérdés:

Normális, hogy egész nap "rám van tapadva"? De mindíg.. Ha kimegyek kijön, ha bemegyek visszajön, ha valahol otthagyom akkor meg van sértődve.. Ez normális? :o (engem nem zavar, a páromat annál inkább, meg ha véletlenül el kell valahová mennem ő meg otthon marad egyedül akkor sem lenne neki igazán jó, vagy nem? :/)

Köszönöm a válaszokat :)



2014. jún. 15. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Téged birtokol.Te vagy a szukája csúnyán fogalmazva.

Falka sorrenden kell változtatni.

Csodálatos kutyadokiban pont van egy ilyen rész. Ajánlom,hogy Cesar Milan műsorának nézz után.


Hogy tiltjátok a rossz viselkedést? Első nap amikor oda került te hogy viselkedtél vele és a párod?

2014. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!