Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél a kutyám! Mitől lehet?

Kutyagazdi1212 kérdése:

Fél a kutyám! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám pár napja bolhacseppeket kapott amire allergiás lett (nem tudott menni, hányt, megkapta az embereket), ezért injekciót kapott. Azóta viszont ha a hátsó két lába környékére érünk, vagy a megszokott 1-2 emberen kívül bárki megsimogatja gondolkodás nélkül kap a kezünk után. Valakinek valami ötlet, hogy miért?
2014. jún. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert rossz élményei voltak a közelmúltban. Lehet még mindig vannak fájdalmai.


Pl. Téged is napok óta piszkálnának, akkor a 3. napon már biztos reflexből lecsapnád az illetőt. Majd idővel elmúlik, addig ha nem muszáj, ne piszkáljátok a hátulját...

2014. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az injekciót a combjába kapta? Ha igen, a környéke még érzékeny. Ha a nyakába, akkor más miatt fáj a lába.
2014. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ok nem számít. Ne engedd meg ezt a viselkedést neki.
2014. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a combjába kapta az injekciót,pontosabban arra a környékre.Nem láttam pontosan mert a fejére koncentráltam,fogtam. Persze próbáljuk békén hagyni,de azt is próbáljuk mutatni neki,hogy nem kell félnie.Aggasztó dolog,mert nem tudom,hogy csak a félelem beszél belőle,ami remélhetőleg hamarosan elmúlik,vagy netán valami "mellékhatása lehet". A válaszokat köszönöm!
2014. jún. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!