Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen puha jutalomfalattal...

Milyen puha jutalomfalattal tudnám motiválni?

Figyelt kérdés

A kutyusom allergiás(csirkére és valószínű, de nem biztos, hogy szójára is), tehát nem ehet meg mindenféle jutalomfalatot. A táppal jól motiválható, de ez annyira nem jó, mert amíg elropogtatja kicsit kiesik a feladatból(pl lábnál követés, ha adok neki egy falatot, akkor amíg megeszi nem néz rám, én pedig már mennék tovább). Jobb lenne olyan juti, amit egybe le tud nyelni és nem kell megvárni, amíg ropogtat. Valakinek van valami ötlete, ami nem kerül horrorárakba?


Játékkal is nagyon jól motiválható, de néha nagyon pörög és nem figyel annyira a feladatra, mint ha jutizok.


Előre is köszi :))



2014. jún. 15. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy Neked mi a horror ár.

Sajt, esetleg szójamentes virsli/párizsi (EfEf márka, pl), főtt tojás fehérje (nagyon jól csúszik, de ebből nem lehet sokat adni).

2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :))

Hol tudok venni szójamentes virslit/párizsit? A sajtot sajnos nem nagyon szereti ://

2014. jún. 15. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Süss neki apróra vágott marha/disznómájat és szívet. Gondolom liba, kacsa, pulykaszív is mehetne. Piacon elég jó áron hozzá lehet ezekhez jutni, meg van fb-n nyesedékhúsos csoport, onnan is lehet ilyeneket szerezni. Tuti nem drágább, mint a szójamentes virsli.

Almát is próbáld ki, szereti-e.

2014. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én marhatüdőt főzök neki, kb 200 ft egy kg és legalább pontosan tudom mint eszik:-)
2014. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aldiban, Tescoban
2014. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)) kipróbálom és az almát szereti, mindig megkapja a csutkáját xĐ
2014. jún. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!