Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leghűségesebb,...

Melyik a leghűségesebb, legragaszkodóbb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok..?
2010. jan. 3. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
EZ egy nagyon rossz kérdés, mert mindegyik az, ha eleget foglalkoznak vele.
2010. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy kis Sheltie kutyusom volt ,na aki ismeri ezt a kutyafajtát az tud mindent. Sokkal több mint egy családtag. Értelmes, mindenkit egyformán szeret, de hogyan? Mindíg szeret a középpontban lenni, imádni való szőrös ördög, és hogy mennyire tud hűséges és szeretetre méltó és szeretetet adni tudó kiskutyus? Na erről írjon más is aki ismeri ezt a csadálatra méltó kutyafajtát.

Nehogy az legyen hogy elfogult vagyok!

2010. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet megmondani. Például nekünk volt magyar vizslánk, aki rengeteg törődést kapott tőlünk, de sosem volt egy szerető, hűséges fajta.

Most van egy pincsink, aki a rémhírekkel ellentétben úgy szeret, hogy azt le sem lehet írni. Nagyon hűséges kis kutya, nagyon hálás a törődésért.

Nagymamáméknak van egy német juhászuk, az viszont nem is tud meglenni, ha nincs a nagypapám 3 méteres körzetében.

2010. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenkinek az a kutyus a legaranyossabb, leghűségesebb amelyik az övé. Valakinek azért mert, sűrös, valakinek mert aranyosan néz, van akinek azért mert haragszik a szomszéd nénire aki mindig hülye kérdésekkel zaklat, stb......!
2010. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem lehet fajtára vonatkoztatni... minden kutya teljesen más :)
2010. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleget foglalkozol vele akkor bármilyen kutyád van szeretni fog és hűséges lesz hozzád. De hogy a kérdésedre is válaszoljak TALÁN a juhász kutyák esetleg a társasági kutyák azok akik meg vannak hülyülve a gazdájukért. (lásd nekem pincsim van meg van veszve értem viszont van egy németjuhászom is de sosem mutatta ki ennyire hogy szeretne de ő is nagyon jó társ imádom)


Persze attól egy őrző-védő is lehet nagyszerű társ! Inkább írd le azt hogy milyen kutya fajta tetszik és segítünk melyiket válaszd!

15/L

2010. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind az, ha kapnak elég törődést, szeretetet, és tudják, hol kapnak enni.

Nekem nincs és nem volt még kutyám, ismerősöknek van, nekem papagájaim voltak és vannak régóta, és azt mondják rájuk, hogy amint tud, elrepül, hát ezt az enyémek nagyon megcáfolták, igaz, az egyik tett egyszer egy kört a lakótelepen, de visszajött, itt tanult repülni (újból, mert hozzánk úgy került, hogy az evezőtollai le voltak vágva, és ezért nem tudott repülni)... Mind hűséges az otthonához és a családjához, akiket annak érez.

2010. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalataim szerint az argentin dog. Bármilyen argentin dog gazdit megkérdezed, osztani fogja a véleményemet. Imádja a családját, főleg a falkavezért, akit kinéz magának. Az életét kockáztatná, a családjáért mindent megtesz! Idegenektől kaját nem fogad el, bizalmatlan. Imádja a gyerekeket. Rábízhatod az életedet is:)
2010. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez véleményem szerint egyáltalán nem fajtafüggő. Vannak persze olyan fajták, akik inkább emberközpontúak és vannak akik inkább maguknak valók vagy épp kutyák között érzik jól magukat.

Az én tapasztalatom, h a menhelyi keverékem hűségesebb és ragaszkodóbb mint a labradorom.

2010. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én szememben a mudi :) Volt már sok kutyánk, és egyik sem ragaszkodott úgy a gazdájához mint hozzám a mudijaim pedig ők is nevelve voltam. Bövebben azt mondanám hogy a pásztorkutyák!

Amúgy tényleg a legfontosabb a nevelés. De szerintem egyértelmű, hogy egy makacs, akaratos, önálló kutya sosem lesz olyan ragaszkodó mint egy pásztorkutya. Szerintem, én legalábbis ezt láttam.

2010. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!